VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes bliski powrotu na boisko

Mateusz Skotny, 24.01.2019; 12:55

Gameiro z kontuzją

Powrót Portugalczyka na boisko zbliża się wielkimi krokami. Po ostatniej konsultacji Gonçalo z doktorem, który go operował, poznaliśmy dokładniejszy termin, kiedy piłkarz może wrócić do treningów z zespołem. Niestety, są też złe wiadomości - Kevin Gameiro doznał kontuzji.

Jak podają walenckie media, Gonçalo Guedes skonsultował się wczoraj z lekarzem, który był odpowiedzialny za jego powrót do zdrowia. Doktor Vieira Amandio zapowiedział że skrzydłowy Valencii może wrócić do gry za około dwa tygodnie.

Jeżeli zawodnik wróci w terminie podanym przez dr Vieire, może nawet zdążyć na spotkanie ligowe w którym Valencia podejmie FC Barcelone. Trudny rywal będzie jednak wymagał dobrego przygotowania fizycznego, co stawia znak zapytania także nad tym spotkaniem.

Powrót piłkarza na pewno ucieszy niejednego kibica, ale również trenera Marcelino, który nie może pochwalić się wybitnymi skrzydłowymi podczas absencji Gonçalo. Najskuteczniejszy na skrzydle w ostatnich spotkaniach był bowiem zaledwie 18-letni Ferran Torres.

Żeby jednak w Walencji nie było tak kolorowo kontuzji dostał inny gracz. Kevin Gameiro, podczas ostatniego spotkania z Getafe nabawił się urazu kostki. Schodząc z placu gry, Kevin nie mógł stanąć na lewą stopę.

Przeprowadzone dzisiaj badania wykazują jednak że kontuzja piłkarza nie będzie aż tak poważna jak wstępnie zakładano. Gameiro przejdzie jeszcze odpowiednie badania medyczne w piątek, które wykażą czy będzie on w stanie zagrać z Villarealem. Jego obecność w tym meczu jest bardzo wątpliwa, ale trener bez Francuza w zespole będzie miał bardzo ograniczoną rotacje, dysponując tylko dwoma napastnikami

Kategoria: Raporty Medyczne | PlazaDeportiva | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. fundmental24.01.2019; 17:25
Mam nadzieję, że GG będzie już w pełni sił jak będę go oglądał na żywo w meczu z Espanyolem. Bardzo mi zależy, by moja żona zobaczyła kawał dobrego futbolu, bo w Warszawie niestety nie ma takiej możliwości
2. benji24.01.2019; 17:44
benjiA wiadomo jak się ma zdrowie Kondo?
3. longer25.01.2019; 15:13
longerFundamential: też bede na espanyolu
4. fundmental26.01.2019; 09:33
@longer
Można się złapać gdzieś na horchate;)
napisz coś na maciek.nowak@vp.pl, to się wymienimy kontaktami.
AMUNT!