sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #25

Wojciech Ciuraj, 16.01.2019; 23:33

Co słychać w Valencii?

Miniony tydzień obfitował w skrajności. Po rozczarowaniu jakim był kolejny remis w lidze, przyszło przekonujące zwycięstwo w Pucharze Króla

Ultimatum Marcelino

Mimo słabych wyników, zarząd, a także sam Peter Lim zdają się trzymać stronę trenera. Tak dojrzała i cierpliwa postawa włodarzy klubu może zaskakiwać biorąc pod uwagę kilka ostatnich sezonów. Co musi zrobić Marcelino by utrzymać posadę? Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Asturyjczyk ma zdobyć 7 punktów w meczach z Valladolid, Celtą i Villarealem. Niestety, teoretycznie najprostszy z wyżej wymienionych meczy zakończył się podziałem punktów. Magines błędu został wyczerpany. Już w sobotę przekonamy się czy zwycięstwo ze Sportingiem było tak długo wyczekiwanym przełomem.

Poszukiwania snajpera

Rychłe odejście Batshuayia zwiększa, do tej pory dość ograniczone możliwości transferowe. Na pozyskanie nowego snajpera zgodził się także Peter Lim. Faworytem do wzmocnienia linii ataku jest Chicharito, który miał ustalić już warunki kontraktu z Valencią. Wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się także Munasa Dabbura.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.