VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Račić w Tenerife

Michał Kosim, 14.01.2019; 19:54

Serb wypożyczony

Valencia postanowiła, że najlepszym rozwiązaniem dla rozwoju Uroša Račicia będzie półroczne wypożyczenie do drugoligowego CD Tenerife.

OFICJALNY KOMUNIKAT VALENCII CF:

Valencia CF osiągnęła w poniedziałek porozumienie z CD Tenerife w kwestii wypożyczenia do kanaryjskiego klubu młodego serbskiego pomocnika, Uroša Račicia, do 30 czerwca 2019 roku.

Wypożyczenie 20-latka nie zawiera opcji wykupu. Los Ches zawarli za to w parafowanej umowie zapis gwarantujący rosłemu pomocnikowi rozegranie określonej ilości minut w drużynie Chicharreros. Właśnie zaufanie Tenerife względem Račicia odegrało kluczową rolę w jego przenosinach, bowiem Serb miał również oferty z LaLiga.

Igor Gluščević – agent zawodnika – w Radio Club Tenerife (Cadena SER) przyznał nawet, że były kluby skłonne zapłacić Blanquinegros do 10 mln € za definitywny transfer serbskiego gracza, jednak Valencia nie chciała się go pozbywać. Trudno jednak ocenić czy jest to prawdą.

W tym sezonie Uroš Račić, kupiony z Crvenej Zvezdy latem za 2 mln €, rozegrał 15 spotkań (1292 minuty) w rezerwach Valencii. Miał także okazję zadebiutować w pierwszym zespole „Nietoperzy” w rewanżowym meczu Pucharu Króla z CD Ebro, kiedy przebywał na boisku przez 69 minut.

Kategoria: Transfery | Valencia CF | Cadena SER | Radio Esport Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.