VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo: „Szkoda, że nie wyszło”

Mateusz Nowacki, 06.01.2019; 15:40

Pomeczowa wypowiedź napastnika

Dwa błędy w obronie zadecydowały o ostatecznym wyniku spotkania z Alavés. Pomeczowego wywiadu udzielił Rodrigo w którym m.in odniósł się do wątpliwego stanu murawy oraz do nowej taktyki Marcelino.

Czego zabrakło Valencii?

Brakowało nam koncentracji przy dwóch straconych bramkach. Wiedzieliśmy, że są silni w tym aspekcie gry. Obie bramki strzelili rzutach rożnych. Popełniliśmy dwa błędy i od tego momentu nie stworzyli innych sytuacji. Mieliśmy dwie klarowne okazje, których nie wykorzystaliśmy. Szkoda, ponieważ wyszliśmy na prowadzenie i go nie utrzymaliśmy.

Jaka była murawa?

W żadnym przypadku nie jest to usprawiedliwieniem. Boisko było złe dla obu drużyn, jedna połowa była zamrożona i nie można było na niej grać.

Czy należało przełożyć mecz?

Kiedy przegrywasz wszystko jest złe, niezależnie od wyniku, boisko nie nadawało się do gry, było naprawdę zamarznięte, ale to nie ja o tym decyduję.

Valencia nie stwarzała okazji po przerwie

W pierwszej połowie byliśmy lepsi, w drugiej połowie to oni wyszli na prowadzenie i poczuli się pewniej. Mieliśmy kilka okazji aby zremisować, ale nie wiedzieliśmy, jak je wykorzystać i szkoda ze nie wyszło.

Marcelino zdecydował się na zmianę formacji na 3-5-2. Jak się w niej czułeś?

Trener zmienił ustawienie z powodu kontuzji w zespole i tak, aby dopasować je do charakterystyki rywala. Próbowaliśmy dośrodkowań, ale nie wychodziły.

Po pokonaniu SD Huesca celem była kolejna wygrana

Mimo zwycięstwa nad Huescą nie udało nam się przedłużyć serii zwycięstw. To trudny sezon z wieloma meczami w których zasłużyliśmy na wygraną. Traciliśmy wiele możliwych do uniknięcia bramek, karnych, w spotkaniach w których pracowaliśmy… To skomplikowane, wszystko wydaje się być przeciwko nam, ale musimy nadal wierzyć w siebie i w pracę zarówno trenera jak i członków zespołu, wspierając się nawzajem. Nie jesteśmy w sytuacji, której chcemy, ale spróbujemy ją odwrócić.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | LasProvincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. BuizeL06.01.2019; 17:36
Rodrigo o jakiej serii zwycięstw mówisz ?