VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Aderllan wrócił z wypożyczenia

Mateusz Skotny, 02.01.2019; 17:19

Co dalej z obrońcą?

Brazylijski stoper, Aderlan Santos, który właśnie zakończył swoje wypożyczenie do Esporte Clube Vitória wrócił do Walencji i przedstawił swoje plany na przyszłość. Piłkarz podczas pobytu w swojej ojczyźnie nie pokazał nic szczególnego, będąc rotacyjnym zawodnikiem drużyny występującej wówczas w brazylijskiej ekstraklasie.

29-latek po powrocie z wypożyczenia doszedł do wniosku, że swoją karierę chce kontynuować w Europie. Pobyt w Brazylii uznał za całkowicie nieudany, co zmieniło jego myślenie całkowicie, ponieważ jeszcze w zeszłym roku Santos deklarował że swoją karierę chce wiązać właśnie z krajem, z którego pochodzi.

Valencia najprawdopodobniej wypożyczy niemłodego już stopera do jakiegoś klubu, jednak istnieje jeszcze opcja rozwiązania kontraktu po obustronnym uzgodnieniu warunków. Klub dał Aderlanowi 15 dni na znalezienie sobie nowej drużyny w której będzie kontynuował swoją karierę. Sam piłkarz podobno bardzo chciałby wrócić do Portugalskiego klubu w którym wypływał na szerokie wody, SC Bragi.

Kategoria: Ogólne | el desmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.