sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gameiro: „To bardzo ważne zwycięstwo”

Mateusz Nowacki, 25.11.2018; 23:09

Pomeczowe wypowiedzi napastników

Zdobywcy bramek, Santi Mina oraz Kevin Gameiro udzielili pomeczowych wywiadów, w których odnieśli się m.in do pierwszego ligowego zwycięstwa na Mestalla oraz nadchodzącego starcia z Realem Madryt.

Santi Mina

Pierwsza domowa wygrana

Cieszymy się z wygranej. Wiedzieliśmy, że będzie to skomplikowany mecz, ponieważ Rayo jest zespołem który wie, jak dobrze grać w piłkę. Dobrze rozgrywają piłkę, ale od samego początku graliśmy na dużej intensywności i to dało nam możliwość do szybkiego wyprowadzania kontrataków.

Sześć bramek po kontuzji

Daję z siebie wszystko, tak jak wszyscy moi koledzy, zawsze istnieje dynamika, która może być zmieniona tylko przez wysiłek. Wszyscy kibice zasługują na takie spotkanie, jakie dziś zagraliśmy i pojedziemy do Turynu, aby dać im kolejny powód do radości.

O Rodrigo

To świetny gracz, który ma wiele atutów, demonstruje to w każdym spotkaniu, nie tylko poprzez bramki i asysty.

O zejściu z boiska

Oczywiście, że zawsze chcesz więcej i chciałbym strzelić trzecią bramkę, lecz jestem również świadomy tego, że muszę odpocząć. Cieszę się, że inni członkowie drużyny grają I mogą strzelać gole.

O kolejnych spotkaniach w La Liga

Wiemy, że musimy wygrywać, ponieważ start nie był dobry, a liga jest bardzo wyrównana. Początkowo nasza sytuacja wyglądała bardzo źle, ale koncentrujemy się na tym, aby kontynuować walkę o to by znaleźć się tam, gdzie zespół na to zasługuję, czyli europejskie puchary.

Kevin Gameiro

O zwycięstwie z Rayo

To bardzo ważne zwycięstwo, pierwsze domowe. Wiemy, jak wiele ważnych spotkań przed nami i mam nadzieję, że możemy w nich być konkurencyjni. Wiemy, że jeśli wygramy dwa kolejne spotkania to możemy dostać się na górę tabeli. Musimy wykorzystać tę chwilę i zyskać pewność siebie. Kiedy mamy wsparcie kibiców, jesteśmy najlepsi. Zamierzamy wygrać wiele meczów na Mestalla z fanami po naszej stronie.

O spotkaniu z Realem Madryt

Wiemy, że to nie będzie łatwy mecz. Nie mamy nic do stracenia, musimy grać w naszą piłkę nożną. Następnie nadejdzie Madryt i musimy skorzystać z tej chwili.

Kategoria: Wywiady | Plazadeportiva | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.