sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Co dalej z Lato?

Mateusz Skotny, 17.11.2018; 11:44

Hiszpan odejdzie?

Jak informuje trener Valencii podczas wywiadu z El Desmarque, klub nie chce się pozbywać któregokolwiek z zawodników. Piłkarze, którzy dostają najmniej minut, też są w drużynie potrzebni.

Na bezpośrednie pytanie, czy widzi Lato opuszczającego Valencię podczas zimowego okienka transferowego, trener „Nietoperzy” odpowiedział jednoznacznie, że widzi 20-latka w planach drużyny z Mestalla.

Szkoleniowiec wyraził swoją opinię na temat odejścia utalentowanego obrońcy, stwierdzając podczas wywiadu z Cadena COPE:

Nie widzę tego, ponieważ zmusiłoby to nas do ściągnięcia innego piłkarza. Nie możemy pozostawić samego José na pozycji lewego obrońcy i mamy pełne zaufanie do Lato. Jest on dobrym graczem; z niewielkim doświadczeniem, to prawda, jednak z podejściem w skali 20 na 10 i koleżeństwem 20 na 10, do tego zawsze dobrze reaguje na rywalizację. Zawodnik w jego wieku musi grać więcej? Zgadza się, ale teraz na jego pozycji jest piłkarz, który jest na światowym poziomie i gra dla reprezentacji Hiszpanii.

Toni Lato w tym sezonie wystąpił tylko w dwóch meczach i jest to jeden z najsłabszych wyników w drużynie. Gracz zagrał w obu spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym. Toni dostał 90 minut w meczu z Realem Sociedad w LaLiga oraz z CD Ebro w ramach rozgrywek Pucharu Króla. Zaliczył w tych spotkaniach jedną asystę oraz dwie żółte kartki, po jednej na mecz.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Rokoldo17.11.2018; 13:22
Toni to ciekawa alternatywa na skrzydło. Grając z Jose na jednej stronie mogliby narobić wiatru. Mam nadzieję, że go nie puszczą :)
2. los ches17.11.2018; 13:47
los chesGrałby więcej gdyby byłby lepsze wyniki VCF. W przypadku fali remisów ciężko ruszać zawodnika, który jako z nielicznych nie zawodzi .
3. lasio17.11.2018; 14:57
Przecież Toni Lato jest cienki jak barszcz. Na tą chwilę nie jest nawet zawodnikiem, który może swoją obecnością na boisku zapewnić spokój pozostałym kolegom, a co dopiero "robić wiatr" razem z Gayą na lewym skrzydle. Moim zdaniem wypożyczenie w jego przypadku będzie optymalnym wyjściem, by okrzepł regularnymi występami w La Liga.
4. Adam617.11.2018; 15:05
Lato nie odejdzie zimą ... :)
5. Rokoldo17.11.2018; 16:57
Lasio, na tę chwilę Lato jest bez formy, ale kto wie, może odpali za jakiś czas. Niedługo zaczną się mecze co 3 dni i Marcelino będzie musiał rotować składem i wtedy Toni dostanie więcej szans na grę. Jak go wypożyczą to będą musieli wypożyczyć, albo kupić kogoś innego lub będą musieli łatać dziurę Vezo...