Wypożyczeni – raport

Mateusz Nowacki, 13.11.2018; 19:32

Jedynie dwóch z pięciu wypożyczonych piłkarzy Valencii wystąpiło podczas ostatnich zmagań ligowych w swoich tymczasowych klubach. Przypomnijmy, że od niedawna raport zawiera także informację na temat zawodników do których Valencia ma prawo do wykupu. Tacy piłkarze oznaczeni są (W).

Bramkarze

(W) Antonio Sivera (Alaves) – bramkarz zadebiutował w meczu przeciwko Eibar (4.11), przegranym przez Alaves 2:1. Kolejne 90 minut rozegrał przeciwko Huesca (11.11) wygranym tym razem przez jego zespół 2:1. Oba występy były spowodowane kontuzją pierwszego bramkarza – Fernando Pacheco.

Obrońcy

(W) Nacho Vidal (CA Osasuna) – obrońca rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko R. Majadahonda (28.10), który zakończył się remisem 1:1. W spotkaniu z Malagą (03.11) Vidal wszedł jedynie z ławki na 26 minut a jego zespół wygrał 2:1. W ostatniej kolejce Nacho zagrał 45 minut, a jego przeciwnikiem była Extermadura (10.11). Mecz zakończył się zwycięstwem Osasuny 3:2.

Aderlan Santos (São Paulo FC) – obrońca nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Sao Paulo (27.10) oraz EC Bahia (11.11), lecz w spotkaniu przeciwko Paraná (4.11) rozegrał pełne 90 minut. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) - Tunezyjczyk wciąż nie znajduje uznania w oczach Rudiego Garcii i prawdopodobnie opuści klub z Marsylii podczas zimowego okienka transferowego.

Pomocnicy

(W) Nemanja Maksimovic (Getafe) – Serb po raz kolejny rozgrywa pełne 90 minut. Tym razem jego Getafe wygrało 2:0 z Realem Betis (28.10), zremisowało 1:1 z Huescą (4.11) oraz przegrało z Valencią (10.11) 0:1.

(W) Robert Ibáñez (Getafe) – trochę gorzej wygląda sytuacja Roberta. Co prawda zawodnik również występował w wyżej wymienionych spotkaniach lecz ilość minut spędzonych na boisku jest zdecydowanie mniejsza. Pomocnik rozegrał minutę z Realem Betis (28.10), 19 minut z Huescą (4.11) oraz osiem z Valencią (10.11).

(W) Nando Garcia (FC Sochaux) – skrzydłowy nie znalazł się w kadrze na mecz przeciwko AC Le Havre.

Nacho Gil (Elche) - Hiszpan jedynie trenuje z zespołem. W styczniu skrzydłowy zostanie zarejestrowany do zespołu.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano) – pomocnik od października leczy kontuzję ścięgna Achillesa.

Fran Villalba (CD Numancia) – Hiszpan rozegrał pełne 90 minut we wszystkich ostatnich trzech spotkaniach. Mecz z Malagą (29.10) zakończył się porażką 2:0. W spotkanie z Tenerife (3.11) Numancia zdobyła trzy punkty pokonując gości 2:0. Mecz z Granadą (11.11) zakończył się bezbramkowym remisem.

Kategoria: Ogólne | Własne | El Correo skomentuj Skomentuj (0)