sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Maksimović: „To będzie wyjątkowy mecz”

Mateusz Nowacki, 10.11.2018; 12:14

Serb o spotkaniu z Valencią

Nemanja Maksimović udzielił krótkiego wywiadu w którym odniósł się do swojego transferu, obecnej sytuacji w tabeli oraz najbliższego spotkania z Valencią.

O transferze

Dla każdego gracza ważne jest, aby grać i dlatego jestem szczęśliwy w tym dobrym zespole i wdzięczny wszystkim. Naprawdę chcę ciężko pracować i pokazać, że mogę grać na dobrym poziomie.

O sytuacji w tabeli

Mamy szesnaście punktów i choć gramy raz lepiej lub gorzej, to zawsze myślimy o wygranej w następnej spotkaniu. W tym przypadku z Valencią.

O spotkaniu z Valencią

Dla mnie będzie to wyjątkowy mecz, ponieważ byłem w zeszłym roku w Valencii. Po prostu chcę wygrać, jak w każdym spotkaniu w którym gram.

Przypomnijmy, że Nemanja Maksimović trafił do Valencii latem 2017 roku, przechodząc z FC Astany na zasadzie wolnego transferu. Rok później został sprzedany do podmadryckiego Getafe za ok. 5 mln €, lecz Valencia zapewniła sobie możliwość jego odkupu do 2021 roku.

Dla samego zawodnika niewątpliwie jest to krok naprzód, z uwagi na dużą ilość występów na jakie nie mógł liczyć w barwach Nietoperzy. Do tej pory Serb wystąpił w dziesięciu ligowych spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym na jedenaście możliwych.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. caldinho10.11.2018; 12:50
caldinhoI jakoś on może grać niemal cały czas, a w Valencii piłkarze wiecznie muszą odpoczywać, wiecznie przemęczeni itd. A ciul że mamy też puchary, bo w takim Atletico czy Barsie grali tym samym składem i ligę, i ChL i było ok. Wiadomo, że co kilka meczy zawodnik wypocząć musi, no ale nie co 2-3 xd
2. LukasZ_NS10.11.2018; 13:09
LukasZ_NSJak widać potrafimy za darmo kogoś ściągnąć i potem sprzedać - Maksimovic, Montoya, Bakkali, tylko nie wiem po co się pchamy w wypalonych napastników drewniaków itp