sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #15

Wojciech Ciuraj, 07.11.2018; 14:57

Co słychać w Valencii?

Niestety wygrana w Pucharze Króla nie była początkiem lepszej serii podopiecznych Marcelino. Kolejny słaby mecz na własnym stadionie był wielkim rozczarowaniem dla kibiców.

Temat tygodnia

Mimo wielu tworzonych sytuacji, Valencia wciąż nie zdobywa bramek. 7 strzelonych goli jest najgorszym wynikiem w całej lidze. Mecz z Gironą pokazał, że jeśli problem ten nie zostanie rozwiązany, nawet słabo dysponowane drużyny znajdą sposób na „bezzębną” Valencię. Co ciekawe „Nietoperze” pozostają w czołówce ligi pod względem niektórych statystyk ofensywnych. Uśredniony wynik 14.5 strzału na mecz daje Valencii czwartą pod tym względem lokatę w LaLiga.

Przełom w sprawie budowy stadionu?

Po latach zastoju w temacie Nuevo Mestalla, wkrótce może nastapić przełom. Ma to związek z zainteresowaniem jakim cieszą się ostatnio grunty, na których stoi obecny stadion. Klub wycenił parcelę na kwotę 115-120 € . Pieniądze te pozwolą na dokończenie budowy nowego obiektu.

Co przyniesie nowy tydzień?

Dotychczasowe rezultaty na tyle skomplikowały sytuacje Valencii, że każde kolejne spotkanie będzie miało rangę finału. Nietoperze wyczerpały margines błędu i nadchodzące mecze z Young Boys i Getafe mają kluczowe znaczenie dla dalszej części sezonu.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.