VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #13

Wojciech Ciuraj, 24.10.2018; 23:31

Co słychać w Valencii?

Niestety kolejny tydzień nie przyniósł trwałej poprawy, na którą z utęsknieniem czekają kibice. Choć Valencia nie przegrywa, kolejne remisy komplikują sytuację zarówno w lidze jak i w rozgrywkach europejskich

Marcelino uspokaja

Mimo braku wyników, trener przekonuje, że w wielu aspektach drużyna jest silniejsza niż w ubiegłym sezonie. Posiłkując się statystykami, Marcelino podkreśla, że jedynym elementem, którego obecnie brakuje Valencii jest skuteczność. Obserwując jednak grę Nietoperzy trudno zgodzić się z tym twierdzeniem. Drużyna potrzebuje paru zwycięstw z rzędu, dzięki którym piłkarze odbudowaliby się mentalnie. Niestety w tym czasie czołówka ligi ucieka. Wydaje się jednak, że po latach zawirowań na ławce trenerskiej obecny zarząd jest gotów poczekać na zwyżkę formy i ma pełne zaufanie do Marcelino.

Kolejne trzy punkty z Baskami?

Bieżący sezon pokazuje, że w LaLidze nie ma już zespołów oddających punkty bez walki. Co ciekawe, zwyżka formy drużyn ze środka tabeli, póki co najbardziej szkodzi uznanym hiszpańskim firmom: Valencii, Villarealowi i właśnie drużynie z Bilbao. Już w najbliższą sobotę, podopiecznie Marcelino zmierzą się na San Mames z Athleticiem. Zeszłotygodniowe remisy nie napawają optymizmem. Mając jednak w pamięci poprzednie przełamanie z Realem Sociedad można wierzyć, że Kraj Basków ponownie okaże się szczęśliwy dla Valencii.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.