VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gameiro: „To zwycięstwo nas zjednoczyło”

Michał Muszyński, 30.09.2018; 10:17

Francuz po meczu z Realem Sociedad

Dopiero w siódmej kolejce LaLiga Valencia odniosła swoje pierwsze zwycięstwo. Autorem zwycięskiego i zarazem jedynego gola w spotkaniu w San Sebastian był Kevin Gameiro. Napastnik odpowiedział na kilka pytań tuż po zakończeniu meczu.

Bardzo chciałeś zdobyć swoją pierwszą bramkę dla Valencii?

Jasne, oczywiście. Bardzo jej pragnąłem, jednak najważniejsze jest zwycięstwo. To był bardzo trudny mecz, jednak udało nam się zdobyć komplet punktów. Ta wygrana zjednoczyła nas jeszcze bardziej.

Valencia przeżywała ciężkie chwile w pierwszych minutach spotkania.

Tak, spotkania na Anoeta zawsze należą do jednych z najtrudniejszych w lidze. Real to bardzo dobra drużyna, udało nam się stworzyć kilka dogodnych okazji do zdobycia gola. Tak jak mówię – musimy kontynuować tę drogę, gra co trzy dni nie jest łatwa i wygrywanie poza domem ma ogromny wpływ na budowanie naszej pewności siebie.

Bardzo dobry występ zaliczył Neto, który obronił rzut karny.

Myślę, że Neto również zaliczył świetny występ, ale najważniejsza jest dobra postawa drużyny. Jesteśmy zawsze razem, jeśli wygrywamy, to wspólnie.

Strzeliłeś gola swojemu przyjacielowi, Moyi.

Tak, ale zdobyłem tego gola dla swojej drużyny. Cały mecz ciężko pracowaliśmy i jeżeli myślimy o kolejnych zwycięstwach, musimy kontynuować tą ciężką pracę kontynuować.

Kategoria: Wywiady | beIN LaLiga | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.