VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo musi się poprawić

Adam Musialik, 30.09.2018; 09:40

Kapitan nie zachwyca formą

Na pomeczowej konferencji Marcelino przyznał, że Dani Parejo nie prezentuje poziomu do którego wszystkich przyzwyczaił. Kapitan zespołu nie spisuje się najlepiej od początku sezonu.

Dani Parejo jest w najgorszym momencie, odkąd został zawodnikiem Valencii. Mówimy jednak tylko o aspekcie sportowym, bowiem do pozaboiskowych wybryków zawodnika z czasów trenera Prandellego nie ma powrotu. Kapitan Los Ches gra źle, daleko od optymalnego poziomu. Nawet zawieszenie w meczu z Celtą nie wpłynęło na niego pozytywnie i we wczorajszym meczu znów dał popis swojej nieudolności. Bez tempa, szybkości, pomysłu i do tego notując sporo strat.

W meczu na Anoeta wyszedł od pierwszej minuty, ale powody tego mogą być dwa. Dostał kolejną szansę aby się rozegrać i pokazać co potrafi albo dostał szansę, ponieważ nie zagra we wtorkowym meczu na Old Trafford, a zawodnik który go zastąpi miał czas na odpoczynek. Przed sezonem nikt nie był w stanie wyobrazić sobie Valencii bez Daniego Parejo w takim spotkaniu, a dziś wielu nie może sobie wyobrazić, aby rozpoczął mecz z Manchesterem w wyjściowym składzie.

Temat jest bardzo złożony i delikatny. Wystawianie do gry pomocnika w takiej formie może się skończyć tragicznie dla Los Ches. Jeśli piłkarz nie poprawi się do końca obecnej kampanii, to Valencia może pomyśleć nawet o jego sprzedaży w letnim oknie transferowym.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE
1. mattaj30.09.2018; 10:01
mattajMusi się poprawić a i tak wychodzi w pierwszym składzie... Logika.
2. LukasZ_NS30.09.2018; 10:15
LukasZ_NSNa Manchester chciałbym zobaczyć taki skład:

Neto
Vezo-Garay-Diakhaby-Gaya
Soler-Coquelin-Kondogbia-Guedes
Rodrigo-Bats
3. ThomsonVCF30.09.2018; 12:14
ThomsonVCFNie no, Panie Redaktorze, nie żartujmy z tym "najgorszym momentem, odkąd został zawodnikiem Valencii". Parejo to akurat takie najgorsze momenty miewa częściej niż ma te dobre. Ostatni sezon miał dobry, 2 wcześniejsze katastrofa. Cztery sezonu temu dobry, wcześniejsze znowu złe albo bardzo złe. Gość tak naprawdę rozegrał 2 dobre (można powiedzieć, że nawet bardzo dobre) sezony u nas na 7, z których pozostałe 5 to były kiepskie, bardzo kiepskie, albo koszmarne. Teraz jak dotąd po prostu najwyraźniej przyszła kolej na następny z koszmarnych ;p Ale spoko, za 5 kolejek strzeli piękną bramkę z wolnego i zaliczy asystę i znowu będzie na ustach wszystkich jego obrońców.

Gość dzięki swojej wybitnej technice ma przebłyski, ale fakty są takie że nawet gdy był w topowej formie klub nie był zasypywany lukratywnymi ofertami za niego. Pamiętam też, jak rok temu dostał powołanie do reprezentacji i byli tacy, którzy wieszczyli, że "jak tylko trener go zobaczy na treningu to się w nim zakocha". Cóż, trener najwyraźniej wybrał miłość platoniczną, bo Dani nie powąchał murawy i kolejne powołania nie spływały ;p To są właśnie miarodajne oceny jakości Daniego, a nie statystyki celnych podań (z których 95% jest do tyłu, ewentualnie w poprzek boiska) i przebiegniętych kilometrów (truchcikiem i bezproduktywnie w zdecydowanej przewadze).

Parę lat temu napisałem, że chociaż nie jest powiedziane że Valencia bez Parejo wskoczy na wyższy poziom, to z nim jako centralną postacią składu, nie wskoczymy na wyższy poziom na pewno i zdanie podtrzymuje.
4. Adam630.09.2018; 13:01
Panie użytkowniku @ThomsonVCF, chciałbym poinformować, że ja TŁUMACZĘ teksty. To nie jest felieton, nie ma tutaj moich przemyśleń ani nie pokazuję swojego subiektywnego zdania na dany temat. Jest to news przetłumaczony z języka hiszpańskiego. Ukazał się on na portalu Deporte Valenciano. Hiszpańscy dziennikarze zajmujący się Valencią tak to właśnie ubrali w słowa. Nie ma tutaj żadnego błędu w tłumaczeniu , dopowiedzenia mojego ani żadnego z redaktorów VCFpl! Pozdrawiam!
5. ThomsonVCF30.09.2018; 17:04
ThomsonVCFAa, to zmienia postać rzeczy. Nie podał Pan, Panie Redaktorze źródła, ani też nie napisał że to tłumaczenie w tekście - to mnie trochę zmyliło ;) Pozdrawiam również!
6. Cirian30.09.2018; 17:07
CirianPrzecież źródło jest i było. Tam gdzie zawsze. Obok kategorii newsa...
7. ThomsonVCF30.09.2018; 20:17
ThomsonVCFFaktycznie,mea culpa, przepraszam za mój brak spostrzegawczości! ;)
8. pedro930.09.2018; 23:44
Nie wiem co wyobrażał sobie Marcelino, ale budowanie kadry VCF na trudny sezon z LM z 1 rozgrywającym (Parejo) to dziwny pomysł. Teraz zbieramy owoce takiej decyzji.
Prz okazji, Uros - wiele na to wskazuje, że to zamiana siekierki (Maksimović) na kijek;
czy zatęsknimy jeszcze za Montoyą?
Co dzieje się z Lato, utalentowanym piłkarzem młodego pokolenia?
VCF gra trochę tak jak wygląda w nowych strojach - bez wyrazu, zagubiła gdzieś swoją tożsamość.