VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Minimalne kary dla Marcelino i Parejo

Michał Muszyński, 25.09.2018; 20:49

Łaskawy wyrok Komisji Ligi

Daniel Parejo oraz Marcelino Garcia Toral mogą liczyć na szczęście. Komisja Ligi ukarała ich bowiem najniższymi możliwymi karami za wybryki z ostatnim spotkaniu na Estadio de la Ceramica przeciwko Villarreal CF.

Kapitan Valencii nie zagra jedynie w środowej potyczce z Celtą Vigo. Decyzję tę podjęło posiedzenie Komisji Ligi po przeanalizowaniu niedzielnego zajścia na Estadio de la Ceramica. Z kolei trener „Nietoperzy”, Marcelino Garcia Toral przegapi dwa najbliższe spotkania, w których będzie zmuszony obserwować poczynania swoich podopiecznych z wysokości trybun. Dodatkowo pomocnik będzie musiał zapłacić 600 € kary, zaś Valencia – 350 € kary.

W raporcie pomeczowym sędziego możemy przeczytać, iż Parejo został wyrzucony z boiska za „powalenie rywala z nadmierną siłą, uderzając stopą o jego kostkę”. Według El Desmarque, Valencia przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie, licząc iż pomocnik zostanie uniewinniony bądź otrzyma minimalną karę. Dodatkowo klub do raportu dołączył film, na którym Parejo rzekomo miał nie używać nadmiernej agresji podczas starcia.

Dwa mecze sankcji Marcelino

Szkoleniowiec „Nietoperzy” nadchodzące dwa spotkania w LaLiga obejrzy z wysokości trybun za zbyt ostentacyjne protestowanie przeciwko jednej z decyzji sędziego. Ostatecznie zarówno gracz jak i trener końcowy fragment spotkania z Villarreal oglądali z loży VIP.

W protokole sędziego czytamy: „W 60. minucie trener Marcelino Garcia Toral został wykluczony z udziału w spotkaniu z następującego powodu: protest w kierunku jednej z moich decyzji, mimo uprzedniego ostrzeżenia”. Według tego sformułowania, trenerowi groziła kara od dwóch spotkań pauzy do aż miesiąca poza ławką trenerską. Ostatecznie Marcelino otrzymał najniższy możliwy wymiar kary.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.