VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „To będzie trudny mecz”

Adam Musialik, 18.09.2018; 19:42

Pomocnik przed spotkaniem z Juve

Kapitan Valencii, Dani Parejo wziął udział w konferencji prasowej przed meczem przeciwko „Starej Damie”. Dziennikarze pytali go m.in. o aktualną formę jego zespołu i ocenę rywali.

Czy według ciebie Juventus jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów?

Tak, Juventus ma świetny zespół i na pewno powalczy o wygranie Ligi Mistrzów. Pokazywał to w ciągu ostatnich czterech sezonów, gdzie w dwóch przypadkach dotarł do finału. Real, Barcelona, Juventus, City... Nie wiem komu dać największe szanse. To jest Liga Mistrzów i tutaj każdy mecz jest trudny.

Jaka atmosfera panuje w szatni przed jutrzejszym spotkaniem?

Dobra i pozytywna. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Zagramy w najlepszych futbolowych rozgrywkach, przeciwko bardzo silnemu rywalowi. Zagramy u siebie, przy wsparciu naszych kibiców. Myślę, że mamy wystarczająco argumentów, aby wygrać jutrzejsze spotkanie.

Co sądzicie o waszych pierwszych meczach w nowym sezonie?

Początek sezonu nie jest dla nas najlepszy, ale wiele jeszcze przed nami. Mamy wspaniały zespół i wielkich piłkarzy. Jesteśmy drużyną nie tylko w sprawach piłkarskich, ale i osobistych. Poprawimy się, ponieważ pracujemy jeszcze ciężej na treningach, aby zmienić obecną sytuację. W Champions League zaczynamy od zera, mamy czystą kartę i wielki entuzjazm do działania.

Jak wygląda sprawa przedłużenia twojego kontraktu?

Jestem szczęśliwy i zadowolony w Valencii. Czuję się ceniony przez kolegów z zespołu, kibiców, klub... Mam nadzieję, że spędzę tu jeszcze wiele lat, bo jestem tu szczęśliwy.

Przed meczem więcej mówi się o Cristiano Ronaldo niż o samym spotkaniu...

Skupiamy się na meczu. Cristiano wraca do Hiszpanii, gdzie osiągał bardzo dobre wyniki, jest dla Juve bardzo ważnym zawodnikiem. Znamy jego mocne strony.

Chciałbyś coś przekazać waszym kibicom?

Damy z siebie wszystko, aby zdobyć trzy punkty. To jest piękny rok stulecia klubu. Niech cieszą się tym spotkaniem, tą niesamowitą atmosferą. Mamy wspólny cel i możemy osiągnąć go tylko będąc zjednoczonymi.

Jak oceniasz swoją dotychczasową grę? Będzie wam jutro brakować Kondogbii?

Nie zaczęliśmy sezonu najlepiej, ale będziemy walczyć o ponowny awans do Ligi Mistrzów. Osobiście mam dobre odczucia odnośnie swojej gry. To prawda, nie zagrałem najlepiej z Espanyolem czy Levante, ale cały zespół nie grał wtedy na miarę swoich możliwości. Przeciwko Betisowi niewiele zabrakło do wygranej, bo stworzyliśmy sobie sporo okazji. W szatni nikt nie wątpi, że to będzie dobry sezon.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. LukasZ_NS19.09.2018; 09:11
LukasZ_NSBuhahhaha "Osobiście mam dobre odczucia odnośnie swojej gry" i wszystko jasne... to co robił z Betisem gdzie byl blisko piłki i zastygał zamiast do niej dobiec i dawał okazję przeciwnikowi do kontry to była żenada...