VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #7

Wojciech Ciuraj, 11.09.2018; 15:57

Co słychać w Valencii?

W ciągu ostatniego tygodnia, podopieczni Marcelino rozegrali dwa spotkania – towarzyskie, a także derbowe, zakończone remisem. Trwająca wciąż przerwa reprezentacyjna to dla piłkarzy Valencii czas wzmożonej pracy, by jak najszybciej powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Temat tygodnia

Za nami pierwsze spotkania Ligi Narodów. W dotychczas rozegranych meczach, wysoką formę potwierdzili Rodrigo i Batshuayi, którzy uczestniczyli łącznie przy czterech trafieniach dla swoich reprezentacji. Szczególnie cieszy postawa Hiszpana, który wydaje się mieć coraz pewniejszą pozycję w kadrze narodowej.

Podczas gdy wielu graczy udało się na zgrupowania reprezentacyjne, pozostali piłkarze rozegrali mecz sparingowy z okazji okrągłej, 90-tej rocznicy istnienia CD Alcoyano. Spotkanie to, było doskonałą okazją do sprawdzenia formy kilku młodszych graczy, którzy dotyczas nie zaliczyli zbyt wielu minut na boisku. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Nietoperzy, a postawa takich graczy jak choćby Ferrán Torres, po raz kolejny rozbudziła wyobraźnię fanów.

Co przyniesie nowy tydzień?

Już w najbliższą sobotę, Valencia podejmie na Mestalla, Real Betis. Gospodarze przystąpią do tego spotkania głodni pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Natomiast goście, uskrzydleni zwycięstwem nad Sevillą będą chcieli potwierdzić rosnącą formę.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.