VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kondogbia nie zagra w kadrze

Karol Kotlarz, 04.09.2018; 19:43

Debiut odłożony

Geoffrey Kondogbia otrzymał powołanie do reprezentacji Republiki Środkowoafrykańskiej. Premierowy mecz pomocnika dla tego kraju zostanie jednak odłożony w czasie, bowiem pozostanie on w klubie, aby wyleczyć kontuzję kostki.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Geoffrey Kondogbia nie wystąpi 9 września w meczu Republiki Środkowoafrykańskiej z Gwineą. Zważywszy na dyskomfort w prawej kostce nie był on do dyspozycji Marcelino w niedzielnym meczu z Levante UD. Zawodnik został wycofany z kadry narodowej i będzie kontynuował leczenie w Paternie.

Środkowy pomocnik Valencii narzekał na ból prawej kostki podczas jednego z treningów przed meczem z Levante. Okazało się, że uraz Kondogbii wykluczył jego występ w derbowym spotkaniu. Problemy ze zdrowiem opóźnią też debiut pomocnika w reprezentacji Republiki Środkowoafrykańskiej, kraju z którego pochodzą jego rodzice i dla którego wystąpił już jego brat, Evans. Celem Kondogbii jest teraz dojście do pełni sprawności i występ w kolejnym meczu Valencii z Realem Betis.

Valencia wysłała pełny raport medyczny piłkarskiej federacji Republiki Środkowoafrykańskiej, przedstawiając problem, z jakim boryka się Kondogbia i usprawiedliwiając jego absencję.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE




Nie ma żadnych komentarzy.