VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kondogbia kontuzjowany

Mateusz Nowacki, 29.08.2018; 17:20

Występ w derbach zagrożony?

Geoffrey Kondogbia nie ukończył dzisiejszego treningu. Pomocnik narzeka na ból prawej kostki.

Francuski pomocnik opuścił ośrodek szkoleniowy w celu zdiagnozowania dyskomfortu w prawej nodze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że raczej nie jest to nic poważnego. Kondogbia bowiem nie doznał tego urazu na skutek kontaktu z innym zawodnikiem. W najbliższym czasie Francuz zostanie poddany szczegółowym badaniom, dzięki którym będzie wiadomo czy będzie on gotowy na niedzielne starcie z Levante.

Garay wciąż niedysponowany

W niedzielnych derbach może zabraknąć także Ezequiela Garaya. Obrońca w meczu przeciwko Atlético musiał przedwcześnie zejść z boiska. Początkowo uważano, że jego uraz kolana nie jest na tyle poważny i będzie mógł brać udział w kolejnych sesjach treningowych, lecz obecnie jego przyszłość maluję się w czarnych barwach.

Kategoria: Raporty Medyczne | SuperDeporte | Eldesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. mlodyvcf29.08.2018; 18:05
Oby Guedes podisał jak najszybciej kontrakt. Wtedy Soler będzie mógł zagrać w środku pola obok Parejo, a GG oraz Wass zagrają na skrzydłach. Chociaż ciekaw jestem jak wyglądałaby nasza drużyna z Wassem oraz Parejo w środku pola, a z GG i Feranem na skrzydłach. Jednak derby to nie jest najlepszy pomysł na eksperymenty :D