VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #5

Wojciech Ciuraj, 28.08.2018; 12:13

Co słychać w Valencii?

W ostatnich siedmiu dniach, dwukrotnie przyszło nam oglądać naszych piłkarzy w akcji. Jeszcze bez Gonçalo Guedesa, Valencia zdobyła zaledwie punkt z sześciu możliwych.

Temat tygodnia

W minionym tygodniu wreszcie ruszyła liga. Na inaugurację sezonu podopiecznym Marcelino przyszło mierzyć się z Atletico Madryt. Po dobrej grze, Nietoperze zremisowały z wyżej notowanym rywalem, a jedyną bramkę dla Valencii strzelił niezawodny Rodrigo Moreno. Niestety znacznie mniej jakości zobaczyliśmy w wyjazdowym spotkaniu z Espanyolem. Na Estadi Cornellà-El Prat powróciły demony z zeszłego sezonu kiedy to niżej notowani rywale potrafili stłamsić nawet będącą w niezłej formie Valencię. Tak szybka porażka jest wielkim rozczarowaniem dla kibiców. Szansa na rehabilitację już 2 września w derbowym pojedynku z Levante.

Pogłoski transferowe

Nieobecność Jeisona Murillo wśród powołanych na ostatnie mecze, zaskoczyła wielu kibiców. Kolumbijczyk zdaniem trenera nie jest w dobrej formie, stąd jego absencja. W ostatnich dniach obrońcę łączono z Realem Sociedad, wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Głównym tematem transferowym jak co tydzień był Gonçalo Guedes i choć finalizacja tej transakcji miała miejsce już poza okresem omawianym w niniejszym artykule, warto powitać nasz transfer stulecia!

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.