VCF Mestalla – CD Onda 3:1

dzidek, 14.01.2008; 19:09
Po remisie z Torrevieją i porażce z Villarrealem C nadeszła pora na zwycięstwo. Grająca na własnym terenie drużyna Oscara Fernandeza pewnie pokonała plasujący się w dole tabeli Tercera Division klub Onda.

Podobnie, jak w meczu z Villarrealem C, spotkanie nie ułożyło się po myśli Los Ches. Już w 4 minucie dośrodkowanie Rubena Garcii na bramkę zamienił Carlos Lopez.
Kwadrans później po dośrodkowaniu Sandazy wynik spotkania wyrównał Cristian Garcia. Do tego momentu mecz był bardzo wyrównany, z sytuacjami strzeleckimi po obu stronach. Jednak to Nietoperze zdołały uzyskać przewagę i na 10 minut przed końcem pierwszej połowy po akcji utalentowangeo juniora Valencii, Jordiego Alby oraz Michela padł gol dający prowadzenie gospodarzom. Wynik meczu tuż przed przerwą ustalił Michel, wykorzystując podyktowanego karnego.

Valencia CF – Mestalla 3: Guaita, Alexis, Jaume, Lillo, Carlos David, Carles, Olcina (Ximo Navarro, min. 68), Cristian García (Alex Vaquero, min. 51), Sandaza (Belmonte, min. 84), Michel i Jordi Alba.

CD Onda 1: Mario (Alberto, min. 90), Carlos Tomás, Alberto, Amador, Javi Cuevas (Castillo, min. 46), Javi Sánchez, Roberto Tomás, Mohedo (Alfaro, min. 24), Rubén García, Carlos López i Roberto García.

Gole: 0-1 Carlos López (min. 4), 1-1 Cristian García (min. 20), 2-1 Michel (min. 36), 3-1 Michel (min. 44).

Sędzia Rubén Muñoz Belijas czterokrotnie sięgał po żółty kartonik. Ukarani zostali: Jaume i Ximo Navarro(VCF Mestalla) oraz Amador i Ruben Garcia(CD Onda).

Meczem z CD Onda Mestalleta rozpoczęła rundę rewanżową VI grupy Tercera Division. Miejmy nadzieję, iż przykład ze swoich kolegów wezmą zawodnicy pierwszej drużyny i w najbliższy weekend rozprawią się z lokalnym rywalem, Villarrealem.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (3)