VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Montoya trafi do Anglii?

Karol Kotlarz, 09.08.2018; 14:00

Trzy kluby zainteresowane obrońcą

Nie LaLiga, a Premier League może być ligą, w której swoje umiejętności zaprezentuje niebawem Martín Montoya. Obrońcę Valencii obserwują bowiem Fulham, Brighton i Southampton.

Zdaniem hiszpańskich mediów wszystkie wymienione kluby wyraziły zainteresowanie usługami prawego defensora „Nietoperzy”. Montoya był nieobecny podczas dzisiejszej sesji treningowej, by jak podaje Marca przejść obowiązkowe testy medyczne w Fulham, które wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o obrońcę. Oficjalną wersją w sprawie nieobecności Montoyi na treningu, jaką podaje Valencia, jest konieczność załatwienia spraw osobistych przez zawodnika.

Inne źródło, jakim jest Cadena SER również łączy prawego obrońcę z Fulham, choć dodatkowo podaje, że Brighton pozostaje nadal w grze. Transfer Montoyi do Anglii może zasilić konto Valencii kwotą rzędu 7-8 mln €. Ewentualne przenosiny obrońcy do Anglii muszą nastąpić dziś do godziny 18:00, bowiem wtedy zamyka się okienko transferowe w Premier League.

W ostatnich dniach wszystko wskazywało na to, że Montoya przeniesie do Realu Betis, w którym występował już w trakcie swojej kariery. Klub z Andaluzji nie złożył jednak satysfakcjonującej Valencię oferty wynoszącej 6 mln €. Wczoraj dyrektor generalny „Nietoperzy”, Mateu Alemany, przyznał że klub otrzymał więcej ofert za Montoyę, nie podając jednak zespołów, które je złożyły.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SER | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.