VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Transfer Guedesa kwestią najbliższych dni?

Adam Musialik, 09.08.2018; 11:22

Portugalczyk coraz bliżej Mestalla

Dziś o godzinie 18:00 zamyka się okienko transferowe w Anglii, a to oznacza że jeśli PSG nie sprzeda Portugalczyka w najbliższych godzinach, to prędzej czy później trafi on do Valencii.

Transfer Gonçalo Guedesa może zostać zamknięty jeszcze w tym tygodniu. Peter Lim oferuje za skrzydłowego 50 mln euro i to jest jego ostateczna propozycja. Właścicieli PSG to nie satysfakcjonuje i oczekują wyższej oferty, najlepiej z Anglii. Niestety dla nich, zostało na to raptem kilka godzin. Potem paryżanie będą zmuszeni wysłuchać oferty Valencii, a jeśli Guedes rozpocznie protest, prawdopodobnie zgodzą się na propozycję Los Ches.

Byłby to największy transfer w stuletniej historii walenckiej ekipy. Lim wziął negocjacje ze swoim dobrym znajomym – szejkiem na siebie, a tymczasem Mateu Alemany stara się sfinalizować transfery Kevina Gameiro i Michy’ego Batshuayia. Działacze Valencii przyspieszyli negocjacje, ponieważ Marcelino już w sobotę chciałby mieć mniej więcej kompletną drużynę. Wtedy odbędzie się prezentacja piłkarzy i mecz o Trofeo Naranja z Bayerem Leverkusen.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. fischerVCF09.08.2018; 15:01
fischerVCFNo i fajnie :-)