VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Będziemy walczyć na wszystkich frontach”

Adam Musialik, 04.08.2018; 10:04

Wywiad z Jaume

Jaume Doménech udzielił wywiadu Superdeporte. Bramkarz Valencii opowiedział m.in o swoich odczuciach przed startem nowego sezonu.

Jak minęły wakacje? Pamiętasz je jeszcze?

Nie! To było już dawno, miesiąc temu zaczęliśmy prawie sezon przedsezonowy i pracujemy bardzo intensywnie. Nie myślimy prawie o przyjemnościach, jesteśmy skupieni aby osiągnąć odpowiedni poziom fizyczny i optymalne przygotowanie psychiczne do nowego sezonu.

To będzie rok stulecia klubu!

Jestem bardzo podekscytowany tym sezonem to będzie bardzo ważny rok. To dla mnie zaszczyt dla mnie zaszczytem, ​​że będę nosił koszulkę Valencii podczas jej stulecia. Chciałbym, żeby był to miły rok dla fanów, dla klubu i dla miasta. Ważne, abyśmy osiągnęli coś wspaniałego.

W końcu powrót do Ligi Mistrzów...

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że liga jest najważniejsza, ale będziemy walczyć na trzech frontach. Musimy być pokorni, ale też ambitni i odważni. Valencia zawsze musi grać w Lidze Mistrzów, ponieważ jest jednym z najlepszych klubów.

Jak oceniasz poprzedni sezon?

Rozegraliśmy bardzo dobry sezon. Trener wpajał nam swoje pomysły, a my mu wierzyliśmy i dawało nam to pewność siebie od pierwszej minuty każdego meczu.

Możecie to powtórzyć?

Jesteśmy bardzo skupieni na pracy fizycznej, aby powrócić do optymalnej formy. Każdy w zespole musi być ważny, musimy być jednością. Chcemy zdobyć jakieś trofeum w tym szczególnym dla Valencii sezonie.

Jaką rolę będzie pełnił Jaume w tym sezonie?

Nie lubię rozmawiać o rolach, zawsze stawiam sobie cel, by grać więcej i lepiej niż w poprzednim sezonie. Mój cel w tym roku? Chcę grać więcej niż w zeszłym sezonie i wpuścić jak najmniej bramek.

Rozmawiałeś z Zazą? Zostaje?

Nie wiem. Widzę, że dobrze pracuje na treningach, ma dobre relacje z kolegami. Nie zajmuję się jego prywatnymi sprawami, to nie moje zadanie.

Jak oceniasz nowych zawodników w zespole?

Bardzo dobrze się zintegrowali. To dobrzy piłkarze i chcą odnieść sukces w Valencii. Można to było zauważyć już od pierwszego dnia.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.