VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

IX edycja forumowego typera!

Redakcja, 01.08.2018; 01:03

Nowy sponsor typera

Już niebawem rusza kolejny sezon zmagań hiszpańskiej Primera División a wraz z nim tradycyjnie już ruszają rozgrywki naszego forumowego typera. Zasady naszej zabawy pozostają takie same, jednak zmieni się sponsor nagród dla zwycięzców.

Po latach owocnej współpracy zdecydowaliśmy, że od kolejnego sezonu sklep ISS-sport.pl oraz sklep Fanzone.pl nie będą dłużej sponsorem naszego typera. Z tego miejsca w imieniu redakcji, wszystkich uczestników naszej zabawy i - przede wszystkim - wszystkim zwycięzcom i laureatom naszego typera chcielibyśmy podziękować serdecznie za przekazane bony zakupowe i koszulki.

Nowym sponsorem typera zostanie Maciek_1985, znany społecznik, uczestnik i organizator wielu zlotów i turniejów oraz posiadacz jednej z największych kolekcji ubrań i gadżetów Valencii w Polsce. Maciek zaoferował nam atrakcyjne nagrody i tak uzgodniliśmy, że:

Nagroda 1 - oryginalna koszulka Valencii (pierwszeństwo wyboru) + niespodzianka

Nagroda 2 - oryginalna koszulka Valencii

Nagroda 3 - szalik/ręcznik

Maciek od lat udziela się już na stronie VCF.pl oraz naszym forum, a także na mediach społecznościowych i grupkach kibicowskich. Spora część redakcji i wielu z naszych użytkowników miała przyjemność kupować od Macieja koszulki i gadżety Valencii i możemy zapewnić, że fanty oferowane przez naszego kolegę są oryginalne i w najlepszej jakości.

Jeśli chcielibyście skontaktować się z Maciejem w sprawie zakupu którejś z licznych koszulek, możecie odezwać się na adres mailowy (maciek_1985@vcf.pl) bądź napisać wiadomość na jego konto facebookowe. Sam zainteresowany prosił również by przekazać, iż informacje o większych zamówieniach będą pojawiać się na stronie głównej VCF.pl.

IX edycja forumowego typera

Przed nami już dziewiąta edycja naszej zabawy! Zasady Forumowego Typera nie uległy żadnym zmianom. Przed każdym meczem Valencii na forum pojawi się stosowny temat, w którym będzie można obstawić wynik odpowiedniego spotkania. Wytypowanie dokładnego rezultatu to 3 pkt. na koncie, z kolei samo wskazanie zwycięzcy oznacza zainkasowanie 1 pkt. Więcej informacji dostępne jest na naszym FORUM. Już teraz można obstawić wynik inauguracyjnego meczu przeciwko Atletico Madryt!

IX edycja piłkarza meczu, miesiąca i sezonu

Oprócz Typera powraca również zabawa w Najlepszego piłkarza meczu, miesiąca i sezonu. Także tutaj zasady pozostają niezmienione i po każdym spotkaniu pięciu piłkarzy weźmie udział w głosowaniu, a najlepszego zawodnika meczu wybiorą użytkownicy. Więcej można przeczytać na naszym FORUM

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Michalsito01.08.2018; 20:35
MichalsitoPOLECAM człowieka... Ceny są mega niskie, a dostępność rzeczy Valencii jest ogromna - nie wiem skąd znajduje rzeczy, których nie da się nigdzie znaleść. Kupiłem od Maćka już około 15 rzeczy, wszystko szybko, miło i sprawnie! :)
2. Michalsito01.08.2018; 20:36
MichalsitoPOLECAM człowieka... Ceny są mega niskie, a dostępność rzeczy Valencii jest ogromna - nie wiem skąd znajduje rzeczy, których nie da się nigdzie znaleść. Kupiłem od Maćka już około 15 rzeczy, wszystko szybko, miło i sprawnie! :)
3. Matej.VCF05.08.2018; 14:12
Matej.VCFNo prosze, sponsor z nietoperzem w sercu:D
Dobry wybór redakcjo!
Jakby ktos chcial zakupy robic związane z VCF to piszcie do Macieja. Konkretny czlowiek, towar pierwsza klasa, od razu pomoze, doradzi, rozmiar sprawdzi. Ma swoje źródła wszystko taniej niz na necie i najwazniejsze ze orginalne a nie jakies chinskie gowna z bazaru za 50 zl. Szczegolnie polecam wam kupic do kolekcji chociaz jedną koszulke meczową. Majstersztyk. Jestem zachwycony ze wszystkich zakupow. W nietoperze ubral juz mnie i mojego synka. A to, mam nadzieje dopiero początek wspolpracy :D