sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villalba trafi na wypożyczenie?

Mateusz Nowacki, 17.06.2018; 16:35

Alcorcón dołącza do listy zainteresowanych

Fran Villalba ma sobą udany sezon w Valencii Mestalla. Jego dobra postawa w Segunda División B zwróciła uwagę drugoligowego Alcorcón.

W obecnym sezonie Fran Villalba był kluczowym zawodnikiem drużyny rezerw Valencii. Ekipa Miguela Grau zajęła 11. miejsce. Fran podczas 33 ligowych spotkań zdobył 6 bramek. Choć jego kontrakt obowiązuje do 2021 roku, to dla 20-latka może to być ostatni dzwonek na zrobienie kariery w Valencii. Z uwagi na brak powołań do pierwszego zespołu, najlepszym dla niego wyborem byłoby wypożyczenie do innego klubu.

W ostatnich miesiącach mówiło się o możliwych przenosinach do Sporting de Gijón, Malagi czy Sevilli Atletico. Jak donosi Cadena Ser do zainteresowanych usługami pomocnika dołącza drugoligowe Alcorcón. Podmadrycki klub chciałby jedynie wypożyczyć pomocnika co wydaje się być idealnym rozwiązaniem zarówno dla Valencii jak i samego Villalby. Taka opcja pomogłaby zawodnikowi nabrać cennego doświadczenia w wyższej klasie rozgrywkowej, co z pewnością zwiększyłoby jego notowania u trenera Marcelino. Kluczowym aspektem dla sukcesu tego transferu może być osoba Davida Navarro. Ex-valencianista został nowym dyrektorem sportowym Alcorcón i niewykluczone, że zechce pozyskać zawodnika ze swoich dawnych stron.

Kategoria: Transfery | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.