sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mina przedłuży kontrakt?

Adam Musialik, 13.06.2018; 11:20

Naciski ze strony Jorge Mendesa

Agent Santiego Miny, Jorge Mendes przekazał już władzom Valencii, że pragnie negocjować nowy, lepszy kontrakt dla swojego klienta. Powodem mają być dobre występy zawodnika w zakończonym niedawno sezonie.

Wychowanek Celty jest obecnie jednym z nietykalnych Marcelino i klub nie zamierza się go pozbywać, chyba że wpłynie bardzo korzystna oferta. W zeszłej kampanii zdobył 15 bramek i liczy, że jego wkład w sukces zespołu zostanie doceniony. Mendes zaproponował prezesowi Alemany'emu rozszerzenie i ulepszenie kontraktu hiszpańskiego napastnika. Santi Mina ma kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. Snajper przybył do Valencii w 2015 roku w zamian za 10 milionów euro, które zostały przelane na konto drużyny z Vigo.

Początkowo Pablo Longoria miał w planach sprzedaż Miny do Premier League, ale teraz sytuacja się zmieniła. Opinia Marcelino o 22-latku jest bardzo dobra, ale nie będzie zatrzymywał go za wszelką cenę, co planuje zrobić z Rodrigo. Dla trenera piłkarz, który akceptuje politykę rotacji, a do tego jest bardzo skuteczny, to prawdziwy skarb. Jednak po wkroczeniu i prośbie Mendesa, teraz to napastnik sam zdecyduje o swojej przyszłości i jeśli nie dostanie lepszej płacy, to prawdopodobnie będzie chciał odejść.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. jwrjwr13.06.2018; 11:33
jwrjwrUważam, że nie ma piłkarza, którego zarząd chciałby zatrzymać za wszelką cenę, bo nie ma piłkarzy niezastąpionych, a klub chętnie przyjąłby jakąkolwiek ofertę, która byłaby ekonomicznie korzystna. Problem jest jednak taki, że ceny ostatnimi czasy mocno poszły w górę i nie ma możliwości, by piłkarze zaczęli nagle masowo odchodzić z klubu.
Dzisiaj najważniejszy jest rozwój młodych zawodników, bo starsi albo grają w topowych klubach, albo mają zaporową cenę, na którą mogą pozwolić sobie tylko topowe kluby. Jedno i to samo w praktyce.

Zarazem oczywiste było od samego początku, że dobry sezon drużyny odbije się pozytywnie na wartości poszczególnych zawodników. Chyba tylko nieliczni nie podwyższyli swoich wartości na portalu transfermarkt.
2. fischerVCF13.06.2018; 23:53
fischerVCFod kiedy Mendes ma Sanitego?