sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zakaz palenia na Mestalla

Michał Muszyński, 12.06.2018; 11:14

„Mestalla miejscem wolnym od dymu”

Valencia ogłosiła, że na Estadio Mestalla panować będzie bezwzględny zakaz palenia obowiązujący na terenie całego obiektu, za wyjątkiem miejsc specjalnie do tego przeznaczonych.

Informacja ta została ogłoszona wraz z informacją na temat biletów na sezon 2018/2019 mając na celu uczynienie Estadio Mestalla miejscem przyjaznym dla rodzin i zdrowym dla wszystkich kibiców Valencii.

Jesteśmy społecznym punktem odniesienia i co za tym idzie chcemy przyczynić się do poprawy jakości życia” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, który dodatkowo poinformował, że strefy palenia znajdować się będą z dala od miejsc, w których przebywać będą kibice Valencii. Ponadto na terenie obiektu zainstalowane zostaną punkty informacyjne dla osób palących.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte | deportevalenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Y4rooo12.06.2018; 13:17
To powinno byc standardem w kazdym miejscu publicznym. Nie chodzi o dzieci ale o kulture.
Wchodzi w goscie do ludzi i wyciaga sie peta... raczej powinno sie spytac czy moge zapalic.
Pamietam jak bylem na meczu polskiej ekstraklasy gosc przede mna kopcil jednego za drugim i to nie byly ekstra light czy waniliowe :)
2. aniolbezskrzydel12.06.2018; 13:59
Prawidłowo
3. hubson9114.06.2018; 14:22
Przecież tak i tak nikt tego nie będzie przestrzegał:D Na korytarzach prowadzących na trybuny też jest zakaz palenia. Obsługa za to mówi żeby iść palić tam gdzie nie widzą;D