sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Andreas może wrócić do LaLiga

Michał Muszyński, 10.06.2018; 11:15

Betis myśli o sprowadzeniu Brazylijczyka

Po przedwczesnym opuszczeniu Valencii i zarazem Primera Division, co zdenerwowało Marcelino, Andreas Pereira może ponownie zawitać na hiszpańskie boiska, lecz w innej koszulce. Brazylijski pomocnik belgijskiego pochodzenia znalazł się w orbicie zainteresowań Realu Betis Balompié.

Jak donosi angielski Daily Mirror Real Betis Balompié i Manchester United rozpoczęły rozmowy w sprawie przyszłości Andreasa Pereiry. Verdiblancos są zainteresowani usługami pomocnika, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Valencii w ramach rocznego wypożyczenia.

Andreas Pereira nie otrzymał od asturyjskiego szkoleniowca zbyt wielu szans na pokazanie się z dobrej strony. Łącznie zagrał on 1076 minut w Primera Division oraz 386 w Copa del Rey, jednak jego wkład w osiągnięte wyniki był sporadyczny. Jedynego gola zdobył w spotkaniu z Realem Betis, który zamierza teraz pozyskać skrzydłowego „Czerwonych Diabłów”.

José Mourinho nie widzi Brazylijczyka w składzie Manchesteru United na nadchodzący sezon 2018/2019, wobec czego sam zawodnik musi szukać nowego pracodawcy. Ewentualna przeprowadzka na Estadio Benito Villamarín będzie jego trzecim sezonem na hiszpańskich boiskach, po wcześniejszych transferach do Granady i Valencii.

Niejasne rozstanie

Andreas Pereira rozstał się z Valencią w niejasny sposób. „To trochę zagmatwane, doznał kontuzji, postawiliśmy diagnozę. Andreas chciał opuścić klub przed zakończeniem sezonu. Co mieliśmy zrobić?” – wyjaśnił Marcelino na konferencji prasowej.

Kategoria: Ogólne | eldesmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. los ches10.06.2018; 12:03
los chesOdchodząc mówił, że wraca zwojować Manchester. Z tym, że już go tam nie chcą.
2. lasio10.06.2018; 12:05
Każdy orze gdzie może :)