sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guillamón powołany do reprezentacji u-18

Michał Muszyński, 10.06.2018; 08:22

Zbliżają się Igrzyska Śródziemnomorskie

Zawodnik Valencii, Hugo Guillamón został powołany do reprezentacji Hiszpanii do lat 18 na XVIII Igrzyska Śródziemnomorskie. Środkowy defensor, który w trakcie minionego sezonu został przesunięty do środka pomocy zaliczył bardzo udaną kampanię w barwach Valencii Mestalla, prowadzonej przez Miguela Grau.

Impreza potrwa od 22 czerwca do 1 lipca. Hiszpania znalazła się w grupie A, gdzie zagra z Algierią (22 czerwca o godz. 13:00 – przyp. red.) oraz Bośnią i Hercegowiną (24 czerwca o godz. 20:00 – przyp. red.). W piątek 28 czerwca zostaną rozegrane pary półfinałowe, zaś w sobotę odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce.

Hugo Guillamón jest jednym z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy Valencii, był mistrzem Europy do lat 17 oraz wicemistrzem świata do lat 17. W grudniu przedłużył kontrakt z „Nietoperzami”, z którymi związał się do 2020 roku. Piłkarz rozwija się w bardzo szybkim tempie, zaś nadchodzący czas zapowiada się dla niego oraz jego kolegów z reprezentacji ekscytująco. Zgrupowanie przed igrzyskami Śródziemnomorskimi rozpoczyna się 20 czerwca w Ciudad del Fútbol de Las Rozas w Madrycie.

Ferrán Torres jednak bez powołania

Zaskoczeniem jest nieobecność w powołanej kadrze Ferrána Torresa. Zawodnik pierwszej drużyny Valencii wstępnie widniał na liście powołanych piłkarzy reprezentacji do lat 18, jednak trener Luis de la Fuente zrezygnował z jego powołania z uwagi na fakt, iż jest to piłkarz seniorskiej drużyny, zaś sam turniej ma charakter nieoficjalny.

Pełna lista piłkarzy powołanych na XVIII Igrzyska Śródziemnomorskie: Sergio Gómez (Borussia Dortmund); Guillamón (Valencia CF), Mateu Morey Bauca, Juan Miranda González, Abel Ruiz (FC Barcelona); José Alonso (Sevilla), Víctor Chust, Antonio Blaco, Mohamed Moukhliss, César Gelabert, Pedro Ruiz (Real Madrid), Marc Vidal (Villarreal), Álvaro Fernández, Juan Cruz Díaz, (Málaga), Víctor Gómez (RCD Espanyol), Mujaid Sadick (Deportivo), Oihan Sancet Tirapu (Athletic), Álvaro García (Albacete).

Kategoria: Ogólne | eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.