sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Młody Serb blisko Valencii

Mateusz Skotny, 08.06.2018; 18:33

Račić drugim transferem?

Valencia jest bliska dopięcia swojego drugiego transferu. Do klubu z Walencji miałby dołączyć młody, obiecujący pomocnik Red Star Belgrad. Uroš jest uważany za jeden z największych talentów w swoim kraju.

Jak podają media hiszpańskie i serbskie, do klubu z Walencji ma dołączyć jeden z największych talentów serbskiej piłki, Uroš Račić. „Nietoperze” mają zapłacić za pomocnika około 2 mln €. Rywalami w ściągnięciu zawodnika są Gent i Bologna, ale wyścig po zawodnika miała podobno wygrać drużyna z Mestalla. Igor Gluščević, agent piłkarza, uznał że transfer zawodnika do Los Ches jest już na ostatniej prostej i wkrótce dołączy on do nowych kolegów z zespołu.

Račić w minionym sezonie rozegrał dla swojej drużyny 34 spotkania zdobywając trzy bramki. Odgrywał w zespole bardzo ważną rolę dając dużo bezpieczeństwa w środku pola.

Dla młodego zawodnika z Belgradu transfer do Valencii będzie dużym krokiem w karierze i raczej pójdzie on po transferze na wypożyczenie, bo ciężko będzie mu się przebić do podstawowego składu. Klub szuka możliwości wypożyczenia dla zawodnika w Hiszpanii, żeby mógł poznać styl gry w LaLiga.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | eldesmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. gats08.06.2018; 21:12
byłoby super, szkoda tylko że przychodzi gracz na najmocniej obsadzoną pozycję,

gość ma za duże ''papiery" na Mestalletę

więc pewnie wypożyczenie, kto wie może będą z niego ludzie ; )!
2. chiefer12.06.2018; 13:28
chieferCzyli to taki Kapustka? :-P