VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nani wróci do Valencii

Adam Musialik, 31.03.2018; 08:29

Lazio nie wykupi skrzydłowego

Występy Luisa Naniego są dla kibiców Lazio sporym zawodem. W Rzymie, po wypożyczonym z Valencii zawodniku, spodziewano się znacznie więcej. Nic więc dziwnego, że piłkarz prawie na pewno wróci tego lata do stolic Lewantu.

Kontuzje i brak regularności to problemy z którymi zmaga się były skrzydłowy Manchesteru United. Nani sam niedawno stwierdził, że zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji: „Przybyłem tu zeszłego lata i nie miałem zbyt wielu okazji do pokazania się. Wiem, że oczekują ode mnie o wiele więcej, a ja wierzę, że mnie na to stać. Zaufanie kibiców jest bardzo ważne”.

Według informacji PlazaDeportiva, Lazio nawet nie rozważa zmniejszenia kwoty wykupu Naniego, która wynosi 10 mln euro. Dlatego Portugalczyk wróci do Valencii, która jest świadoma, że będzie musiała go sprzedać. Utrudniać to będą jego wysokie, 3-milionowe zarobki. Z punktu widzenia Los Ches, najlepszym wyjściem byłoby zaoferować gracza, któremuś z chińskich klubów, ale sam piłkarz nie chce opuszczać Europy. Taka sama sytuacja dotyczyła niedawno Álvaro Negredo, który odmówił gry w Chinach, ale Valencia znalazła chętnego w postaci Besiktasu.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Vicente7331.03.2018; 10:11
Vicente73Irytujące są te problemy ze sprzedażą zawodnika z powodu jego wysokich zarobków. Chcesz gdziekolwiek grać to obniżyć chłopie swoje oczekiwania, bo zostaniesz na ławce rezerwowych albo w rezerwach. Wysoki pułap zarobków związany jest z wysokim poziomem sportowym, więc jeśli ten się z wiekiem obniża, to i zarobki winny maleć. Proste jak drut!
Nani jest spoko i może powinien zostać? W końcu to masz najlepszy piłkarz minionego sezonu.
2. JaroVCF199231.03.2018; 15:26
Pilkarze z pola potrafią grać na najwyższym poziomie do 35/36 roku .Nani jest młodszy nawet od Ronaldo. Może dajmy mu szansę (jak nie łapałby kontuzji ) dobry np z ławki go wpuszczać . Jakby nie patrzeć doświadczenie spore.
3. fischerVCF31.03.2018; 17:17
fischerVCFCiekawe co wymyślą, jeżeli nikt nie złoży oferty to można dać mu szansę w okresie przygotowawczym. Na nadmiar skrzydłowych na pewno nie narzekamy, więc czemu nie
4. siarka00731.03.2018; 17:30
siarka007Nani w Valencii nie zostanie, to oczywiste. Nie przy takiej pensji i kontuzjogenności. Trzymanie na ławce kogoś, kto tyle zarabia to absurd dla klubu pokroju Valencii. Będzie Negredo 2.0 - za duża pensja jak na prezentowany poziom, by jeszcze dopłacać 10 mln za transfer. Jak dostaniemy z piątkę to już będzie nie najgorzej - tym bardziej, że Nani wyleciał już nawet poza kadrę Portugalii. Już wolę opcję z wypożyczeniem Pjacy na ławkę.
5. ThomsonVCF01.04.2018; 00:57
ThomsonVCFMichał trochę krzywdząca opinia, Nani jednak miał sporo dobrych meczów w VCF. Problemem jest faktycznie ta kontuzjogenność. Z 2 strony 2 skrzydłowych pewnie oddamy po sezonie, a kasy na wzmocnienia nie będzie. Mając w perspektywie granie w przyszłym sezonie w LM już widzę te mecze z Juventusem, czy Bayernem z Maksimovicem na skrzydle... Może lepiej zostawić sobie bądź co bądź klasowego skrzydłowego, za koszt 3 mln pensji (za taką kasę lepszego na 99% nie kupimy).
6. siarka00702.04.2018; 16:34
siarka007@Thomson:

Czemu krzywdząca? Nie napisałem słowa o jego grze w Valencii, która notabene była naprawdę dobra jak już był czasem zdrowy. Tyle, że w obecnej sytuacji VCF trzymanie na ławce 32-letniego, kontuzjogennego jak cholera kolesia z najwyższą pensją w zespole, żeby raz w miesiącu mógł pokopać sobie pół godziny to nie jest zbyt dobry pomysł - właśnie tym bardziej z racji na grę na trzech frontach i LM, o której piszesz, ale powodów jest wiele.

Valencii nie trzeba takich ludzi, bo i z jakiej racji miałby wrócić po praktycznie straconym sezonie i zarabiać więcej niż Zaza, Rodrigo, Parejo czy Kondogbia? Parejo ma pensję 2,5 mln netto, a jest jednym z najlepiej zarabiających graczy Los Ches. Kondogbia miał 3,5 mln netto w Interze i znacząco obniżył swoje zarobki, żeby tylko móc przejść do Valencii, a nagle wróci sobie Nani i będzie dostawał więcej niż oni? Moim zdaniem to jakiś absurd i jak ognia powinniśmy unikać takich Negredów - dużych nazwisk, które niedużo mają do zaoferowania poza wymaganiami, bo ani nie można mieć nadziei, że ozdrowieją, ani że coś się na nich później zarobi, żeby utrzymać płynność na rynku. Gdyby był zdrów i po naprawdę dobrym sezonie w Lazio to byłby sens, żeby wrócił. Tyle, że wtedy Lazio nie skąpiłoby kilku milionów, a oni nawet nie chcą go za nieco mniejszą kwotę niż ta ustalona przy wypożyczeniu. Chiny, MLS czy jakaś Turcja, które sportowo nie mają za wiele do zaoferowania, ale mają pieniądze na takie pensje - to kierunki, gdzie mogą chcieć takich zawodników. Na pewno nikt poważny. Dlatego sądzę, że to będzie Negredo 2.0.