VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dalot na celowniku Valencii

Karol Kotlarz, 25.03.2018; 18:50

Zainteresowanie obrońcą Porto

Jednym z priorytetów transferowych w letnim okienku będzie pozyskanie prawego obrońcy. Poszukiwania trwają, a jednym z kandydatów do wzmocnienia Valencii na wspomnianej pozycji jest Diogo Dalot.

19-letni Portugalczyk to bardzo perspektywiczny prawy obrońca Porto. Mimo młodego wieku w obecnym sezonie zdołał już zaliczyć sześć spotkań ligowych oraz jedno w Lidze Mistrzów. Dalot, uważany za „nowego João Cancelo” może grać zarówno na prawej stronie obrony, jak i wyżej w pomocy. Zainteresowanie utalentowanym Portugalczykiem przejawiało już wielu gigantów europejskiej piłki, m.in. Bayern, Juventus, Napoli czy Real Madryt.

Kontrakt prawego obrońcy z Porto obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. Dobre występy Dalota i niedawny debiut 19-latka w rozgrywkach Ligi Mistrzów sprawiają, że włodarze portugalskiego klubu chcą zaoferować mu nową umowę. Ewentualne przedłużenie kontraktu przez Portugalczyka może skomplikować jego przenosiny do innego zespołu. Klauzula wykupu zawarta w obecnej umowie Dalota wynosi 20 mln €.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | O Jogo skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. fischerVCF25.03.2018; 20:46
fischerVCFciekawy zawodnik ale przy dzisiejszych cenach rynkowych na pewno Porto nie opchnie go za mniej niż klauzula... nie stać nas

może Pablo Maffeo?