Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 25.03.2018; 18:47

Trzech z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w weekend przed przerwą na mecze reprezentacji. João Cancelo zanotował asystę w spotkaniu z Sampdorią. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Aderlan Santos (São Paulo FC) – cały mecz z São Caetano Brazylijczyk spędził na ławce rezerwowych.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) – Tunezyjczyk był poza kadrą meczową swojej drużyny w meczu z Olympique Lyon (2:3).

João Cancelo (Inter) – Portugalczyk rozegrał całe spotkanie z Sampdorią, zakończone wysoką wygraną Interu 5:0. Cancelo, popisując się celnym dośrodkowaniem z prawej strony boiska, asystował przy pierwszej z bramek, zdobytej przez Perisicia.

Zobacz asystę Cancelo:

Pomocnicy

Álvaro Medrán (Deportivo Alavés) – Hiszpan nie znalazł się w kadrze meczowej swojej drużyny ze względu na tzw. „klauzulę strachu”. Alavés uległo Valencii 1:3.

Eugeni (Cadiz CF) – Hiszpan był poza kadrą meczową swojej drużyny w meczu z Cultural Leonesa.

Nacho Gil (Las Palmas) – cały mecz z Deportivo (1:1) Hiszpan spędził na ławce rezerwowych.

Fábian Orellana (Eibar) – skrzydłowy leczy kontuzję, której nabawił się w spotkaniu z Deportivo. Z tego powodu zabrakło go w meczu przeciwko Levante (1:2).

Zakaria Bakkali (Deportivo) – Belg pojawił się w 70. minucie spotkania z Las Palmas, zmieniając Colaka. Skrzydłowy nie zdołał wpłynąć na końcowy rezultat meczu (1:1), uczestniczył tylko w jednej ofensywnej akcji swojego zespołu.

Luis Nani (Lazio) – Portugalczyk znalazł się w wyjściowym składzie drużyny z Rzymu w spotkaniu z Bologną (1:1). Niestety, skrzydłowy przebywał na murawie tylko 45 minut, a po przerwie został zmieniony przez Lukaku. Nani nie pojawił się na boisku w drugim spotkaniu Lazio, rozegranym kilka dni wcześniej, w Lidze Europy przeciwko Dynamo Kijów.

Kategoria: Ogólne | własne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)