VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

AC Milan zainteresowany Ivánem Marcano

Michał Muszyński, 03.03.2018; 11:51

Transfer stopera do Valencii coraz mniej prawdopodobny

Kolejnym klubem zainteresowanym sprowadzeniem hiszpańskiego stopera jest AC Milan. Transfer 31-latka do Valencii oddala się, gdyż wydaje się, że Marcelino nie bierze go już pod uwagę w kwestii letnich wzmocnień ekipy „Nietoperzy”.

Iván Marcano jest jednym ze stoperów najbardziej przykuwającym uwagę europejskich klubów w kontekście wzmocnień w letnim okienku transferowym. Jego kontrakt z FC Porto kończy się 30 czerwca, kiedy to będzie miał 31 lat. Wydaje się, że kantabryjski obrońca stoi przed ostatnią szansą na podpisanie dużego kontraktu w swojej karierze.

Według portugalskiego dziennika A Bola, kolejnym klubem monitorującym sytuację Hiszpana jest AC Milan, który liczy na zatrudnienie stopera na zasadzie wolnego transferu, podobnie jak w przypadku Pepe Reiny (Napoli) oraz Milana Badelja (Fiorentina). Włoski klub wydaje się zmieniać strategię wzmocnień – na początku bieżącego sezonu mediolańczycy zainwestowali w budowę nowej drużyny niemal 200 milionów euro.

Jak donosi SuperDeporte, hiszpański obrońca nie znajduje się obecnie w gronie piłkarzy, na sprowadzeniu których będzie zależeć Valencii w nadchodzącym oknie transferowym. Los Ches byli zainteresowani Marcano ostatniego lata, lecz do finalizacji transakcji nie doszło wskutek odrzucenia oferty przez władze FC Porto, których nie satysfakcjonowały warunki finansowe owej oferty.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Ashkan03.03.2018; 13:07
Szkoda, ani Murillo a tym bardziej Paulista mnie nie przekonują ot śreniacy.
Garay okej, ale co chwile kontuzja.
Pokusiłbym się o przynajmniej jeszcze jednego ŚO
2. fischerVCF04.03.2018; 10:54
fischerVCFI dobrze. Miał ponoc przyjść kosztem Garaya. Ten pomysł Marcelino akurat nijak mnie przekonuje. Dla mnie średniak