VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szybki jak Ferrán Torres

Adam Musialik, 03.03.2018; 10:28

Niesamowite postępy osiemnastolatka

Ferrán jest najszybszym graczem w obecnej kadrze Valencii. Tylko João Cancelo, przed wypożyczeniem do Interu, osiągał podobne wyniki. Młody skrzydłowy cieszy się coraz większym zaufaniem Marcelino, co pokazał występ na San Mamés.

Wychowanek Valencii jest szybki jak błyskawica, długimi susami mija z piłką kolejne metry. Torres zimą dał znać Marcelino, że czuje się gotowy, aby osiągać sukcesy z pierwszym zespołem. Teraz pokazuje, że miał rację i jest w stanie pokazać swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Skrzydłowy powiększa stopniowo swój czas spędzany na boisku. W ciągu trzech ostatnich kolejek zgromadził: 10 minut przeciwko Maladze, 17 z Realem Sociedad i aż 75 w starciu z Athletic. Jego postępy są błyskawiczne i ma zadatki, by zostać kolejną gwiazdą ze szkółki Valencii.

Przyciąga uwagę swoją przebojowością i talentem. Gdy Barcelona próbowała go zakontraktować, mówiono o nim, jako o nowym Luisie Figo. Nawet profesjonaliści zdają sobie sprawę, że będzie on wyjątkowym graczem. Ferrán zapytał po meczu, Mikela Oyarzabala o koszulkę. Bask przyjął prośbę i powiedział: „Trzymaj, będziesz dobrym graczem."

Torres od początku zaskoczył sztab trenerski klubu swoją pewnością siebie, a zarazem dojrzałością. Łączy on piłkę z nauką, ponieważ niedawno zdał na prawo jazdy, a wkrótce czeka go egzamin z wychowania fizycznego na INEF (odpowiednik polskiego AWF - przyp. red.).

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK03.03.2018; 15:50
Jest młody i utalentowany ale czas pokaże jak potoczy się jego kariera.

Mam jednak nadzieję, że zostanie w Valencii przynajmniej kilka sezonów.
2. chiefer03.03.2018; 16:56
chieferBardzo cieszy że śmiało do pierwszego zespołu wkraczają takie talenty jak Soler, Lato czy Torres.
3. lasio03.03.2018; 17:23
Super, jeszcze danonki dołączyć do diety Villalby może jeszcze urośnie parę cm. Niższy jest tylko Valbuena.