sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Quique Sanchez Flores będzie mógł liczyć na prawie wszystkich zawodników z pierwszego zespołu podczas najbliższego meczu z Mallorcą. Do pełni sprawności fizycznej dochodzą już Fabio Aurelio i Francisco Rufete, a David Albelda powraca do składu po odbyciu kary za żółte kartki.

Mecz z Mallorcą będzie niezwykle istotny dla obrony drugiego miejsca w tabeli. Dokładnie rok temu nasi zawodnicy nie potrafili pokonać rywali, ba! nie strzelili im nawet bramki, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Dziś nikt na Mestalla nie myśli o powtórzeniu owego wyniku. Valencia w przeciwieństwie do ekipy sprzed roku jest na fali i to na fali wznoszącej.

Quique jest w komfortowej sytuacji, bo prawie wszyscy zawodnicy z pierwszego składu będą gotowi na arcyważny mecz. Prawie robi jednak wielką różnicę. Nasz szkoleniowiec nie będzie mógł liczyć na Vicente. Do sprawności fizycznej powraca Fabio Aurelio, który ćwiczy indywidualnie wespół z Francisco Rufete. David Albelda natomiast trenował na pełnych obrotach z innymi zawodnikami.

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Krycha02.05.2006; 12:41
Myślę że z mallorcom wygramy i to wysoko jesteśmy w formie

Pozdro Amunt :valencia:
2. Fabio Aurelio02.05.2006; 17:03
ciesze sie,ze na mecz z mallorca beda gotowi wszyscy zawodnicy. :D
3. ser2302.05.2006; 17:52
niestety wszyscy nie


AMUNT :valencia: !!!