VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener Valencii- Quique Sanchez Flores wziął dzisiaj udział w konferencji prasowej dla hiszpańskich mediów. Była na niej obecna grupa fanów, która chciała pokazać, iż jest po stronie coacha Los Ches i szkoleniowiec "Nietoperzy" ma ich pełne poparcie. Flores powiedział, że bardzo ważne jest dla niego w tym meczu zwycięstwo, które dodałoby drużynie mnóstwo optymizmu i wiary we własne możliwości.

Morientes, Villa i Tavano...

"Znaleźliśmy się w nieciekawej sytuacji- każdy z trzech napastników doznał jakiegoś urazu. Na szczęście nie są to poważne kontuzje. Fernando Morientes staje się kluczowym zawodnikiem naszej drużyny i liczę, że do niedzieli będzie w pełni sprawny. Uraz Tavano nie powinien mu przeszkodzić we wzięciu udziału w niedzielnym spotkaniu. Natomiast odnośnie Davida Villi to ostateczna decyzja będzie należała przy całym szacunku dla zawodnika do trenera i to ja zdecyduję, czy będzie on grał w meczu z Realem. Jeśli będzie istniało ryzyko odnowienia się urazu, to nie będziemy ryzykować zdrowia naszego napastnika, ponieważ nie jesteśmy jeszcze w tragicznej sytuacji. Mecz z Realem jest co prawda dla nas bardzo ważny i będziemy chcieli go wygrać, ale nie za cenę zdrowia naszego kluczowego zawodnika."

Zagrać najlepiej jak można...

"Jesteśmy bardzo dobrym zespołem i mam nadzieję, że pokażemy to w niedzielę na boisku. Dotarła do nas bardzo dobra wiadomość, jaką jest informacja o anulowaniu zawieszenia dla Davida Silvy. Poza tym docierają do nas coraz lepsze wieści odnośnie zdrowia kontuzjowanych zawodników. Do składu wraca kilku pierwszoplanowych piłkarzy i mam nadzieję, że dadzą z siebie wszystko, by pokonać Real."

Real Madryt...

"To ważne spotkanie nie tylko dla nas, ale również dla "Królewskich". Bardzo ważnym zawodnikiem, na którego musimy uważać jest Guti. Nasi obrońcy nie mogą pozwolić rozwinąć mu skrzydeł. Liczę, że pojedynek z Realem będzie ciekawym widowiskiem. Chcę aby w tym meczu inicjatywa należała do nas, żebyśmy my prowadzili grę. Analizujemy właśnie słabe punkty naszego rywala i mam nadzieję, że uda nam się je wykorzystać. Oczekuję od swoich podopiecznych pełnego zaangażowania w grę i walki do upadłego od pierwszej do ostatniej minuty. Mam nadzieję, że efektem będzie zwycięstwo."

Powrót do normalności...

"Mamy zamiar w ciągu najbliższych dwóch miesięcy odrobić wszystkie straty punktowe. Ostatnio nie szło nam najlepiej, jednak mam nadzieję, że kryzys jest już za nami. Chcemy rozpocząć marsz w górę tabeli od niedzielnego spotaknia z Realem. Jest to dla mnie zwykłe spotkanie o trzy punty, nie o sześć, jak twierdzą niektórzy. Co prawda w ekipie widać jeszcze większą mobilizację niż zwykle i nikt nie dopuszcza myśli o niekorzystnym wyniku."

Baraja...

"Powrót Rubena jest bardzo dobrą wiadomością dla naszego zespołu. Co prawda Hugo Viana grał ostatnio bardzo dobrze, jednak Baraja jest zawodnikiem, który ma ogromny wpływ na naszą grę. Liczę, że jego obecność w ekipie będzie miała dobry wpływ na naszych piłkarzy przed spotkaniem z Realem."

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. RealFan24.11.2006; 18:11
Yyyyyy.musicie uważać na Gutiego?Przecież Guti nie będzie z Wami grał :confused:
2. Kciuku24.11.2006; 18:34
:valencia: Oto 11 którą wystawiłbym na mecz z Realem : Canizares, Moretti, Curro Tores,Ayala,Raul Albiol, Joaquin, Vicente,Huga Viana, Edu... no i z napadem problem, tyle kontuzji...co proponujecie??
3. mruwek24.11.2006; 19:00
Przede wszystkim zamiast Viany - Silva. Co do napadu, to Moro raczej zagra. Jeśli zarówno Villa jak i Tavano nie będą mogli grać to wtedy powinien dostać szansę Viana w pomocy, a Silvę przesunąć by trzeba było na mediapunta zaraz za Morientesem.
4. gghfh24.11.2006; 19:15
Przecież Wasz Edu ma kontuzję!
5. mz24.11.2006; 19:24
Kciuku widzę, że jesteś na bieżąco z newsami :D Morettiego i Edu chcesz wystawić :D? Ja bym jeszcze na Marchene i Albelde postawił...
6. marcin9024.11.2006; 19:33
Mz Ty też nie jesteś na bieżąco. W Twojej jedenastce brakuje mi Aimara, Mendiety i Claudio Lopeza. A i bym zapomniał. Kempes musi wyjść w pierwszym składzie. A tak w ogóle to ten nasz trener Cuper jest niezły. :lol:
7. Mistic24.11.2006; 19:45
Kcioku widze ze ladnie nowe newsy masz.... fan Valencii a nawet nie wiem kto moze grac a kto nie ...