VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente Rodriguez, skrzydłowy Valencii, nie dokończył wczorajszego treningu. Pomimo tego, wierzy, że będzie mógł zagrać w sobotnim arcy ważnym meczu z Sevillą.

Wychowanek Levante, który raptem tydzień temu wyleczył kontuzję i zaczął normalnie trenować, podczas porannej sesji treningowej (w środę) poczuł ból w stopie i zakończył trening.

,,Dobrze się czuję, na dzisiejszym popołudniowym treningu będę ćwiczył z resztą zespołu. Na szczęście ból nie jest w kostce, tylko w stopie, gdzie poczułem tylko lekkie okłucie i myślę, że to nic poważnego'' - skomentował.

Kategoria: | marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. pedro16.11.2006; 15:19
co oni robią na tych treningach? jeśli Vicente tak ucierpiał po kopnięciu któregoś z kolegów, to co będzie na meczu?
2. Valencia16.11.2006; 19:11
Oby rzeczywiście nie było to nic poważnego. Najwyższy czas, żeby powrócił do dawnej wspaniałej formy.
3. Ulesław16.11.2006; 19:50
Ja myślę, że ONI już nie chcą Vicente w zespole... To na pewno Carboni, któremu marzy się jakiś Włoch na lewej pomocy namówił któregoś z piłkarzy (zapewne swojego pupilka Tavano) na to, żeby się zemścił na ulubieńcu Floresa- Vicente i wyeliminował go z gry. Jak widać Carboni po trupach dąży do celu- spadku formy Valencii, aby wywalić Floresa, a na jego miejsce sprowadzić Włocha. Btw, myśle że on w ogóle chce inkorporować całą Walencję do Włoch, ale się z tym jeszcze kryje....
[ironie mode of - owkors]