VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szkoleniowiec Valencii, Enrique Sanchez Flores, podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Athletic Bilbao, zapewniał, że zwycięstwo pozwoli jego drużynie na odzyskanie spokoju i wiary we własne siły. Trener zaapelował także do wszystkich kibiców, aby wsparciem i dopingiem wspomagali swoich ulubieńców.

Dzisiaj jeszcze wszystkich czeka oficjalna prezentacja projektu przestrzennego „Neuvo Mestalla”, jednak Quique zapowiedział, iż wszyscy piłkarze oraz sztab szkoleniowy szybko wrócą do hotelu, aby ostatecznie w spokoju przygotować się do jutrzejszego spotkania. W wypowiedziach Floresa, nie zabrakło także wyjaśnienia sytuacji, która zaistniała na wczorajszym treningu, a także gratulacji dla powołanych do swoich reprezentacji piłkarzy, w szczególności, dla wracającego po przerwie do narodowej kadry Morientesa, oraz powołanego po raz pierwszy do pierwszej reprezentacji Davida Silvy.

Najbliższy mecz ligowy

Na Estadio Mestalla czujemy się oczywiście dużo lepiej, niż podczas wyjazdowych spotkań, dlatego zamierzamy zgarnąć komplet punków w jutrzejszym spotkaniu. Nie będziemy jednak lekceważyć naszych rywali, zdolnych każdemu sprawić niemiłą niespodziankę. Musimy uporządkować jeszcze wiele elementów w naszej grze, aby znów zacząć odnosić w lidze sukcesy. Podczas dzisiejszej prezentacji projektu „Neuvo Mestalla”, szybciej wrócimy do hotelu, aby spokojnie przygotowywać się na jutrzejsze spotkanie. Otuchy dodaje nam fakt, że Vicente i Ruben Baraja są już zdrowi, pełni sił i ochoty do gry. Przeszli już serię treningów, dlatego będą mogli wystąpić w jutrzejszym spotkaniu.

David Villa

David niemal zawsze przykłada do treningów ogromną wagę, jego zaangażowanie jest zawsze godne podziwu i naśladowania. Jednakże każdy ma w ciągu roku swoje gorsze dni, taki to dzień miał wczoraj David. Jestem pewien, iż on także nie jest zadowolony z tego jak zakończył wczorajszy trening. Jak dotychczas, Villa był jednym z najważniejszych zawodników naszego klubu, włożył wiele wysiłku i ogromnie przyczynił się do dotychczasowych sukcesów klubu, mamy także nadzieję, że w przyszłości także będzie odgrywał – jak dotychczas - ważną rolę w zespole. Nie ma sensu wracać już do wczorajszej sytuacji, to już przeszłość, teraz należy skoncentrować się na czekających nas spotkaniach. David wie, że pomimo iż w ostatnich meczach nie zdobył bramki, nie mamy o to do niego żadnych pretensji. Nie rozliczamy piłkarzy z ilości zdobytych bramek, ale z zaangażowania i gry na boisku. Do samych treningów przykładamy sporą wagę, aby jak najlepiej wypaść w spotkaniach o punkty. Sztab szkoleniowy i zarząd klubu nie może wyrazić nic innego, jak tylko podziękowania dla Davida za jego dotychczasową grę dla klubu, i jego ogromną wartość dla zespołu, którą wielokrotnie udowadniał w niemal każdym spotkaniu. Wszyscy wierzymy, że David nadal będzie wspomagał nas swoją grą, życzymy mu także wielu wspaniałych występów w barwach naszego klubu.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. el_nino10.11.2006; 20:36
Kamien z serca ze ta sprzeczka z Villa to tylko maly incydent. Mysle ze Flores dobrze zrobil bagatelizujac cala sprawe i sprowadzajac ja jedynie do gorszego dnia Villi. Oby jutro wygrali z Atletic! To wprowadziloby wiecej spokoju i pewnosci siebie, wszystko powoli wrociloby na dobre tory, znaczy Ches na powrot zaczeliby dobrze grac i wygrywac :D
2. pedro10.11.2006; 21:07
Nic dodac, nic ując. Z Floresa zrobił się wytrawny dyplomata. Tak właśnie powinien zareagowac klub - zbagatelizowac incydent z Villą.
3. timon10.11.2006; 23:05
Flores mądrze postąpil!!!ale niewiem czy Villa go przeprosil??? jeśli nie to i tak powinien to zrobić!!
4. mariachi11.11.2006; 03:37
poczułem ulge czytając tego newsa dwie dobre wiadomości powrót Vicente i Rubena a także sposób w jaki potraktowany został incydent z Guaje.Flores zasłużył na słowa uznania za to jak sie zachował :P .
5. VooDoo11.11.2006; 10:52
Moze ktos napisac relacje z otwarcia stadionu?
6. VooDoo11.11.2006; 10:53
Chodzilo mi oczywiscie o makiete ;)
7. cavanagh11.11.2006; 12:22
fajne to nowe piekiełko mamy nawet, ale nic nie ma wspolnego z ta pierwsza makieta co pokazywali pare miesiecy temu
Amunt Nuevo Mestalla:D