VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Po ogłoszeniu listy powołanych piłkarzy do "La Seleccion" zorganizowano konferencję prasową z udziałem Davida Silvy, dla którego będzie to szansa debiutu w "dorosłej" reprezentacji Hiszpanii, oraz z Fernando Morientesem, który wraca do kolegów z kadry po długiej przerwie.


Nagroda i spełnienie marzeń
Morientes: "Dla mnie jest to bardzo duża nagroda, za te pierwsze miesiące przepracowane tu w Walencji, gdzie mogę walczyć o najwyższe trofea. Fakt powołania napawa mnie oczywiście dumą, lecz chciałbym z tego miejsca również podziękować moim kolegom z zespołu, ponieważ bez nich także nie byłoby tego powołania."

Silva: "Nikt chyba nie może powiedzieć, że nie czekałem na ten moment. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to moje pierwsze powołanie do "dorosłej" kadry i mam wrażenie, że spełniają się powoli moje marzenia."

Praca i jej owoce
Morientes: "Każdy chyba jest zadowolony kiedy jego praca zostaje zauważona i co jeszcze ważniejsze przynosi dobre owoce. Bardzo się cieszę z tego powołania i nie ukrywam, że równie mocno jej pragnąłem. W ostatnim tygodniu krążyły plotki o tym, ale nie było faktów. Mówiono, że w reprezentacji przydałoby się moje doświadczenie. Teraz nadarza się okazja by z niego skorzystać i udowodnić jego wartość"

Debiut
Silva"Gdy pojawiły niepowodzenia w reprezentacji U-21, skupiłem się na dobrej grze dla Valencii. Na pewien czas przestałem myśleć o kadrze. Teraz jestem jednocześnie nieco zaskoczony i bardzo szczęśliwy, bo pomaga daje mi to nową motywację i pomaga zachować reprezentację Hiszpanii w sercu "

"El Moro" radzi młodszemu koledze
"To jego pierwsze zgrupowanie. Zagramy mecz towarzyski bez większego znaczenia. Myślę, że David świetnie sobie zdaje sprawę, że musi dać z siebie naprawdę wszystko i wykorzystać szansę jaką otrzymał wraz z tym powołaniem. Jestem zdania, że David w pełni zasłużył na to wyróżnienie i te 3 dni będą dla niego momentem, który zapamięta do końca życia.

Kategoria: | www.valenciacf.es skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Imielin10.11.2006; 20:07
Oby nie dali tak z siebie wszystkiego ze kontuzje zalapia... powolania ciesza ale i martwia...:(
2. Ola_LFC10.11.2006; 21:25
Morientes... Morientes jest najlepszy!!! Nareszcie wraca do reprezentacji, myślałam, że już się ni doczekam. Wszystko dzięki Valencii, coraz więcej uznania w moich oczach. Powodzenia Moro
3. lelo11.11.2006; 14:03
Morientes zasluzył na powołanie tak samo jak Silva :D BRAVO