VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Yes, yes, yes!" - można by wykrzyknąć za byłym premierem. Po wielu zawiłych perypetiach, związanych z częściowym brakiem porozumienia pomiędzy akcjonariuszami klubu sportowego Valencii CF, nareszcie podjęto decyzję o zaakceptowaniu planów budowy "Neuvo Mestalla" - nowego stadionu, z którego już niebawem dumni będą nie tylko piłkarze, działacze i kibice Valencii, ale zapewne także i wszyscy Hiszpanie. Już w najbliższy piątek prezentacja planów nowego wspaniałego obiektu sportowego w Walencji.

Jak zapewniają projektanci „Neuvo Mestalla”, nowy stadion Valencii ma sprawiać niesamowite wrażenie. Będzie to prawdopodobnie najnowocześniejszy obiekt sportowy na świecie, z wieloma nowinkami technicznymi, które ujawnione mają być w najbliższych dniach. Działacze UEFA także już zaakceptowali plany budowy nowego obiektu, dlatego prace nad „Neuvo Mestalla” rozpoczną się już w przyszłym roku. Kamień węgielny pod nowy obiekt ma zostać położony w marcu przyszłego roku, a cała monumentalna budowla ma stanąć najpóźniej z początkiem 2010r.

Miejmy nadzieję, że jeszcze na obecnym stadionie Valencia będzie mogła cieszyć się ze zdobycia licznych trofeów, a przeprowadzka na „Neuvo Mestalla” symbolicznie rozpocznie nową epokę wielkiej Valencii. Oby widmo nowego wspaniałego obiektu sportowego uskrzydliło naszych piłkarzy i zmotywowało do walki o trofea, które można zdobyć jeszcze na "starym" Estadio Mestalla.

Kategoria: | lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (12)

KOMENTARZE

1. Premier_Marcinkiewicz07.11.2006; 09:48
heh.
2. pedro07.11.2006; 10:40
Ulesław> nie wiem czy się cieszyć, czy nie. Najważniejsze są finanse, a w tym newsie brak słowa o korzyściach finansowych dla klubu, o długu itd. Poza tym (zdążyłem tylko rzucić okiem na ten wywiad z Solerem w ciberche)jest chyba mowa także o tym, że powierzchnia zaplecza treningowo-sportowego znacznie się zmniejszy. Może bys coś napisał chociaż o tych dwóch wątkach?
3. staste7707.11.2006; 11:28
No to do 2010 r. muszę koniecznie wybrać się do Valencii, żeby zobaczyć jeszcze naszych na Mestalla.
4. pedro07.11.2006; 13:01
Co za historia, SENSACYJNA wiadomość - właśnie przeczytałem na oficjalce, że na jutrzejszy mecz z Portuense powołany został... TAVANO!!!!!!!!!!!! Forza FRANCISCO!!!!!!!!!!!
Cerra i Aaron zresztą też.
Villa ma wreszcie odpocząć.
5. staste7707.11.2006; 14:59
To rzeczywiście urasta do rangi sensacji. To świetna wiadomość. Oby zagrał dobrze i strzelił przynajmniej 1 bramkę to wszystko po nim spłynie.
6. Czika07.11.2006; 15:42
To ze zostal powolany jeszcze nie oznacza ze Quique da mu zagrac ;]
7. pedro07.11.2006; 16:09
Oczywiście, że nie jest powiedziane, że zagra. Ale gdyby zagrał choć kilka minut to byłaby MEGASENSACJA! Francesco spróbowałby chyba tej hiszpańskiej szynki.
No i Flores mógłby dać wreszcie pograć Jorge Lopezowi.

P.S.
Flores wypowiedział się, że chciałby wzmocnień na 3 pozycjach: środek obrony, lewa obrona i lewa pomoc. Czyżby Regueiro był az tak słaby? Przecież w ubiegłym sezonie spisywał się całkiem dobrze.
Jego zdaniem zespół wymagał już wzmocnień zanim ten cham De La Penia załatwił Morettiego. Brak Gavilana, Barajy, Marcheny, Albeldy i Del Horno to wystarczajace uzasadnienie.
I myślę, że ma absolutną rację.
8. Ulesław07.11.2006; 16:22
Pedro, nie dotarłem do żadnych pewnych informacji o korzyściach finansowych dla klubu, z powodu budowy tego stadionu, dlatego nic nie umieściłem. Zresztą na lasprovincias nie skupiali się na tak przyziemnych sprawach, jak kwestie finansów naszego zadłużonego klubu :)
Wywiadu z Solerem też nie zauważyłem, więc nic także o zapleczu treningowym nie napisałem.
Podejrzewam, że jakieś większe konkrety podane zostaną przy oficjalnej prezentacji projektu, która ma chyba się w piątek odbyć. W tedy spodziewam się większego medialnego szumu, bo tego newsa napisałem tylko w opariu o artykuł lasprovincias, na innych serwisach jakoś nie widziałem żeby o tym pisali.

Co do radości, to wolę jak sie już dogadali, i mają ruszyć z budową już niebawem, niż jakby się ciągle o szczegóły mięli kłócić, jak to było do tej pory - jak dobrze zrozumiałem z treści wiadomości sprzed jakiś 2 tygodni, akcjonariusze zablokowali w tedy projekt.
9. Maciej07.11.2006; 16:22
Do boju Tavano!!!
10. pedro07.11.2006; 21:27
Gracias Ulesław za response. Widziałem na ciberche.net wczoraj oszerny wywiad z Solerem na temat stadionu i finansów. Może byś tam zajrzał?
11. Gefer07.11.2006; 22:57
już odkładam na mecz premierowy... swoją drogą, chętny ktoś na mały wypad do Walencji?? :P
12. pedro08.11.2006; 13:23
A Soler buduje z klubu prywatny folwark. Ma zamiar usunąć z zarządu 2 byłych dyrektorów generalnych - Manuela Llorente i Joaquina Vidala. Teraz nie będzie żadnej opozycji i nikt nie będzie patrzył mu na ręce. Po co jakakolwiek krytyka, przecież Soler nie popełnia błędów?