VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jeden z filarów defensywy Valencii - Raul Albiol - na dzisiejszej konferencji prasowej zapewniał iż jego zespół zagra na pewno dobre spotkanie, zawodnicy dadzą z siebie wszystko i to właśnie Valencia wywiezie 3 pkt z Barcelony. Raul także wyraził przekonanie, iż trójka młodych zawodników- Cerra, Aaron i Pallardo, którzy włączeni zostali do pierwszego składu, jeśli będą mięli okazję wystąpić w spotkaniu na pewno nie ugną się pod presją i zagrają na swoim najwyższym poziomie.

Gra na dwóch różnych pozycjach

Dobrze czuje się na obu tych pozycjach, jednak jeśli piłkarz przez dłuższy czas występuje na danej pozycji, potrzebuje trochę czasu, aby przestawić się na inną. Tak samo czuje się w środku defensywy, jak i w centrum pola, dlatego że właśnie z myślą o tych pozycjach trenuję. Także partnerzy z zespołu swoją postawą ułatwiają grę na danej pozycji. Tak samo dobrze czuje się grając wespół z Ayalą, Davidem Nawarro, czy Marcheną. Oczywiście, Roberto Ayala jest jednym z najlepszych obrońców świata co swoją postawą ciągle udowadnia, dlatego gra z nim to wielki komfort, ponadto można się od niego wiele nauczyć. Jednakże grając ze wszystkimi czuje się bardzo dobrze, jesteśmy bowiem zgranym zespołem, i kiedy wybiegamy na boisko wspomagamy się i asekurujemy wzajemnie, aby grać o zwycięstwo w każdym meczu.

Kontuzje i słabsza gra

Nie ma wątpliwości, że Albelda jest bardzo ważnym graczem zespołu, i nie każdy może go zastąpić. Jego kontuzja jest dla nas ogromną stratą, ale mamy szeroką kadrę, i musimy go zastąpić. Czekamy także na resztę kontuzjowanych piłkarzy, chcielibyśmy aby jak najszybciej wyzdrowieli i wrócili do zespołu, tymczasem jednak musimy zdwajać wysiłki, aby pod ich nieobecność zwyciężać w walce o punkty..

Espanyol – trudny rywal

Są naprawdę silnym, niebezpiecznym rywalem, choć w tym sezonie nie wiedzie im się tak dobrze jak w poprzednim. Musimy jednak na to spotkanie wyjść bardzo skoncentrowani jeśli nie chcemy żeby rywale znów nas zaskoczyli. W ataku mają świetnych piłkarzy, takich jak Tamudo i Luis Garcia, dlatego szczególnie ważną rolę odegra właśnie linia defensywna. Dlatego musimy znów pokazać siłę naszej defensywy, taką samą, z jakiej nasza gra zawsze słynęła, a mając znakomitych piłkarzy ofensywnych, nie powinniśmy bać się o wynik spotkania. Chcemy wygrać – 3 punkty w tym spotkaniu są naszym celem.

Cerra, Pallardo, Aaron

Myśle że przed tymi graczami stoi wielka piłkarska kariera. Jeśli będą mięli okazję wystąpić w jutrzejszym spotkaniu, myśle że nie ugną się pod presją, dadzą z siebie wszystko i zagrają na swoim najwyższym poziomie.

Uczucia przed spotkaniem

Myślę, że rozegramy dobre spotkanie i wygramy. Wyjdziemy z takim nastawieniem, aby zmazać wrażenie po ostatnich spotkaniach i wreszcie zwyciężyć w meczu wyjazdowym. Nastawienie drużyny jest optymistyczne, wygrywaliśmy już w ważnych, trudnych spotkaniach, musimy i w tym także zwyciężyć.

Zapomnieć o słabszej formie

Wszystkie zespoły przechodzą kiedyś kryzysy formy, jednak chcielibyśmy już o tym jak najszybciej zapomnieć. Na naszą słabszą postawę wpłynęło wiele czynników, przede wszystkim plaga kontuzji, która dosięgła nasz zespół. Musimy wrócić do naszej dobrej gry zespołowej i walczyć o zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. pedro04.11.2006; 22:52
Znamy takie bajdoły. Niech lepiej pokaże klasę na boisku, bo Barca prowadzi już z Depor 1:0.
2. staste7705.11.2006; 00:28
Całe szczęście Depor wyrównało i urwało punkty liderowi. No to jutro czas, abyśmy odrobili 2 pkt. do Barcy!
3. pat10005.11.2006; 12:46
wywiezie? musi wywieźć 3 pkt ! ;)
4. el_nino05.11.2006; 15:30
Jesli chca walczyc o mistrzostwo, a chca, to nie ma innego wyjscia jak wybiec na boisko, strzelic jedna bramke wiecej i wygrac!! Barca zgubila punkty w La Corunii wiec trzeba to wykorzystac i zgarnac komplet na Espanyolu!! Amunt Depor, Amunt Los Ches