sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, szkoleniowiec "Nietoperzy" odpowiadał na pytania związane z dzisiejszym spotkaniem, jak i najważniejszymi kwestiami zespołu. Quique wierzy w zwycięstwo, które bardzo przybliżyło możliwość awansu do fazy pucharowej Ligii Mistrzów.

Szanse na awans

Zwycięstwo w najbliższym spotkaniu będzie ważne dla naszego zespołu. Będziemy z kompletem punktów po dwóch spotkaniach, co znacznie ułatwi wywalczenie awansu. Zdarzało się przecież że do następnej fazy awansowały zespoły z dorobkiem 7 czy 8 punków. Zgarnięcie kompletu punktów będzie ważne, dlatego też, że do tej pory jeszcze kilku ważnych zawodników nie mogło wystąpić w zespole. Skoro bez nich wywalczymy połowę maksymalnie wymaganych punktów do awansu, z nimi możemy być pewni jeszcze lepszej postawy w ważnych meczach.

Tadei i Mancini poza składem

Na pewno nasi rywale odczują nieobecność tych zawodników. Są to ważni piłkarze, i myśle że ich nieobecność ułatwi nam zadanie.

Rywal

Są silnym zespołem, w lidze im dobrze, ponadto w poprzednim meczu odnieśli wysokie zwycięstwo. Są silni w defensywie, ataki na ich bramki będą kosztowały nas dużo wysiłku. Na pewno skupią się na grze z kontry, bowiem grają spotkanie wyjazdowe. Sam mecz będzie niezwykle trudny, będziemy musieli stworzyć sobie sporo sytuacji bramkowych, przycisnąć rywala. Liczymy jednak na korzystny wynik, mimo że rywale posiadają tak znakomitych, ofensywnych zawodników jak Montella czy Totti. Nie wiadomo czy ten ostatni zagra, ale jeśli tak, będzimy musieli go bardzo dobrze pilnować, odcinać od podań i uniemożliwiać jemu samemu zagrania do kolegów. Jeśli uniemożliwimy swobodną grę ich napastnikom, zwycięstwo powinno przyjść łatwiej.

Hymn Ligii Mistrzów na Mestalla

Wszyscy kibice czekali na tę chwilę, aby usłyszeć melodię hymnu Ligii Mistrzów na naszym boisku. Miejmy nadzieje że nasz mecz w Champions League na naszym stadionie zakończy sie zwycięstwem.

Fransceco Tavano

Piłkarz wyjaśnił przyczynę szumu medialnego we włoskiej prasie, wystosował oficjalne wyjaśnienie. Jego usprawiedliwienie oczywiście zostało przyjęte- rozumiemy że takie rzeczy nieraz się zdarzają.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Viper27.09.2006; 20:04
:valencia: - Roma 1:1 albo 1:0 :D
2. ruben12327.09.2006; 20:10
Nie rozumiem typujacych wyniki remisowe.

Przeciez Valencia jest teraz wystarczajaco silna by spokojnie wygrac 2:0 oszczedzajac kilku waznych graczy.
3. 27.09.2006; 21:10
4. head28.09.2006; 19:05
super vysledek :valencia: :valencia: amunt