Valencia-Espanyol 4-0!

Marcin90, 16.04.2006; 20:24
W 33 kolejce Primera Division Na Estadio Mestalla Valencia podejmowała piętnasty klub Primera Division - Espanyol Barcelona.
W pierwszym meczu zwycięska okazała się Valencia, wygrywając w Barcelonie 3-1. Piłkarze Espanyolu umotywowani zwycięstwem w Pucharze Króla chcieli wywieźć cenne punkty z Mestalla.

Od pierwszego gwizdka sędziego grę kontrolowali gracze Floresa, stwarzając już w 2 minucie okazję bramkową. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Fabio Aurelio wprost na głowę Ayali, jednak Argentyńczyk posłał futbolówkę obok bramki. W odpowiedzi na zagrożenie pod bramką golkipera katalońskiego gracze gości dwukrotnie testowali bramkarza Nietoperzy. W 23 minucie kolejną doskonałą sytuację miał zawodnik gospodarzy - Miguel, lecz i z tej sytuacji Gorka Iraizoz wyszedł obronną ręką. W następnych minutach przeważali Los Ches, co miało odzwierciedlenie w strzałach Davida Villi, Albeldy i Rubena Barajy.W 38 minucie Moises Hurtado wybrał najgorszą możliwość, jaką mógł, a mianowicie w polu karnym sfaulował Davida Villę. Z 11 metrów drogę do siatki rywala znalazł sam poszkodowany; w rezultacie wynik do przerwy ustalił właśnie snajper Valencii.

Drugą połowę od szturmowania bramki rywali zaczęli podpieczni Floresa, czego efektem była zmarnowana sytuacja "El Guaye". Zdobywcy Pucharu Króla w 61. minucie musieli zacząć myśleć o obronie, gdyż Eduardo Costa popisał się niecodziennym zagraniem, a mianowicie w kilkanaście sekund zarobił dwie żółte kartki. W 64. minucie znów przypomniał o sobie Santi, broniąc stzał Raula Tamudo. Już 3 minuty po zagrożeniu pod bramką Valencii, było 2-0. Tym razem Roberto Fabian Ayala nie spudłował i skierował z piątego metra piłke do siatki. W 70. minucie Espanyol był zmuszony grać w 9 ,gdyż drugą żółtą kartke ujrzał Moises Hurtado i w konsekwencjii wyleciał z boiska. Zemściło się to już po kilkudziesięciu sekundach, kiedy to przypomniał o sobie Mista, który po dośrodkowaniu Angulo pokonał po raz trzeci golkipera Espanyolu. Pretendenci do fotelu wicelidera nie poprzestali na tym, stwarzając kolejne dogodne sytuacje. Strzałów próbowali tacy piłkarze, jak Edu, Mista, Villa i Baraja, jednakże ze zdobycia bramki w końcowych minutach mógł cieszyć się tylko Ruben Baraja, który w 85 minucie zmienił rezultat na 4-0. Zaraz potem arbiter zakończył to jednostronne spotkanie. Wynik 4:0 dla Valencii !!!

1. godek16.04.2006; 20:45
piekny prezent świąteczny,liczyłem na zwycięstwo ale nie spodziewałem sie aż 4:0
Z taką formę powinniśmy zająć drugie miejsce :valencia: :valencia: :valencia: AMUNT
4. 16.04.2006; 20:54
przed meczem śmiałem się że z 4:0 pojadą :d i się proroctwo sprawdziło:) jeszcze bardziej cieszy to że Real i Osasuna Po 1:1 a obie drużyny prowadziły i miałem już nerwa!!
5. 16.04.2006; 21:05
nie żebym był wścibski ale nie wiem gdzie jest błąd... na livescore pisze że mista zdobył bramkę w minutę przed 2 czerwoną kartką dla Espanyolu... z komentarza natomiast wynika że minutę po... i gdzie jest błąd ???
6. Claudio16.04.2006; 21:09
Na livescore jest bład a z tamym slowkiem to sorka nie zauwazylem i nie bulwersuj sie tak stary :D
7. 16.04.2006; 21:23
oj nie bulwersuje;) tylko dałem ci szanse na poprawe zanim przeczytaja inni:) cieszy mnie ze newsy sa dodawane w takich ilosciach... drobne bledy to rzecz ludzka... Spryciarzu!!! (chodzi o tego karnego ;) )
8. Claudio16.04.2006; 21:27

heh stary sa swieta ja troszke pop.... i mi sie troszke mienilo w oczkach:p ... a z tym slowkiem to cholera gafe strzelilem:d przyznam.. Pozdro :D :valencia:
9. 16.04.2006; 22:02
Dobra ,dobra.Ładnie 4-0 ,wszyscy się cieszą ,kibice szaleją,Ale nie zapominajmy że to jeszcze nie koniec sezonu!!!!!!!. Valencia gra jeszcze pare spotkań i zawsze może się stać przykra niespodzianka(oby tak nie było) . Nasz zespół stać na wszystko ale lepiej żeby nie zwalniali tempa tylko je jeszcze podkręcili i wygrywali z wszystkimi( żadnych remisów jeżeli mamy za plecami ten .......Real Madryt.) Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przesyłam niestety spóżnione życzenia Wielkanocne.Wszystkiego najlepszego, smacznego jajka , mokrego dyngusa.Wracając do meczu czy żeczywiście Mista powinien grać jeszcze dla Valencii?. Lepiej niech gra Kluivert. Valencia to mój ukochany klub i zawszę będe za nim ale naprawde powinniśmy wygrywać ze wszystkimi ,nie robić głupich remisów, i zająć wpełnizasłużony fotel wice lidera tabeli. Powinniśmy w następnym sezonie dokonać głośnych transferów i wygrać wszystko.Mistrz ,puchar, puchar mistrzów. Oby tak było .Życzę naszej dróżynie samych sukcesów. AMUNT VALENCIA :valencia: !!!!!!! Pozdro LAMA
10. kowal16.04.2006; 22:06
myślałem że będzie 2:0 ale że 4:0
to naprawde świetny prezent na święta :valencia: :valencia: :valencia: :che: :>
11. KubaVCF16.04.2006; 22:11
A real nie dal rady Getafe. gavilan wymiatał i siał popłoch w obronie królewskich...
MAmy ogroną przewage moze nie ofgromna ale spora:P
12. eagle16.04.2006; 22:16
AMUNT VALENCIA !! 4-0 TO POKAZUJE ŻE VALENCIĘ STAĆ NA 2 MIEJSCE W LIDZE, SZCZEGÓLNIE ŻE REAL ZREMISOWAŁ Z GETAFE 1-1 :D
13. ser2316.04.2006; 23:06
zwyciestwo z nieobliczalnym espanyolem w takich rozmiarach to dobry swiateczny gift-lepszy niz czekoladowy zajac :P

cieszy tez powrot edu, no i mimo wszystko bramka misty(chociaz i tak uwazam ze powinnismy go sprzedac)

mam nadzieje ze gavilan utarl nosa Realowi ;) i ze bedzie w nast sezonie nasz :>

AMUNT :valencia: !!!
14. Helfanss16.04.2006; 23:11
Macie linki do bramek ?? , Nie odsyłajcie mnie do oficjalnej strony
15. staste7717.04.2006; 00:38
To świetny prezent na święta dla nas od zawodników VCF! W końcu odblokował się Mista! To cieszy, szczególnie w kontekście absencji Aimara. Na miejscu Quique w następnym meczu wystawiłbym Mistę od 1-szej minuty. Może złapie wiatr w żagle.
16. uwaga17.04.2006; 03:19
moze w koncu zmienił by ktos w końcu uaktualnił dział kadra na tej stronie bo jes raczej nie pierwszej swierzosci
17. Marzyciel17.04.2006; 08:55
Świetne zwycięstwo! To był najlepszy prezent na święta.

Dziękujemy również Getafe, że nie złożył broni i pozbawił dwóch punktów Real. W gruncie rzeczy to stawiałem na remis w tym meczu.

Amunt Valencia! Wicemistrzostwo nasze!

Wracaj Pablo!
18. BARTEK(LEWY)17.04.2006; 10:07
Valencia pokazała w meczu z ESPANIOLEM że jest godna gry w lidze mistrzów zresztą kiedy Valenci nie bylo w lidze mistrzów to i Champions Ligue bylo mało interesująca.Teraz już wiem że to NIETOPERZE będą grać w lidze mistrzów.Jeżeli :valencia: się wzmocni kilkoma zajebistymi zawodnikami to daję słowo Valencia będzie nie do zatrzymania w lidze Hiszpańskiej a szczegulnie w lidze MISTRZÓW.Osasuna może i zagra w lidze mistrzów ale za rok będą walczyć o utrzymanie w lidze.Real Madryt to CYRK A NIE KLUB!!!!LICZY SIĘ TYLKO WALENCIA (NIETOPERZE)
19. Bartek(lewy)1717.04.2006; 10:11
JEŻELI KTOŚ KOCHA VALENCIE TAK JAK JA TO MOŻE ZE MNĄ POGADAĆ NA TEMAT VALENCI ZRESZTĄ NA KAŻDY TEMAT :valencia: :valencia: :valencia: :valencia: :valencia: :che: :che: :che: :che: :che: :D :D to muj numer gg 9337230 Zapraszam prawdziwych kibiców nietoperzy.!!! :valencia:
20. Sledzio17.04.2006; 10:23
Lubie Valencie i życze wam aby to wasz klub zagrał w lidze mistrzów.LAe kocham Barcę. Visca el Barca!!
21. Siergiej17.04.2006; 10:24
Zwycieska passa trwa dalej, nie wypuscimy wivemistrzostwa juz !

AMUNT VALENCIA !!!!!!!!!!!!!!!!
22. 17.04.2006; 10:38
:valencia: Wspaniały wynik nad Espanyolem aby tak dalej !!!!
:D
23. Fan17.04.2006; 10:38
świetny mecz i wspaniały wynik,oby tak dalej :D
24. gaizka17.04.2006; 10:55
Potraktujcie ten wynik jako odpowiedz Quique Floresa na pytanie kto powinien w następnym sezonie prowadzić Valencię.
Wspaniały wynik, z opisu wynika że i gra była dobra, więc powinniśmy być szczęśliwi szczególnie jak do pełnej dyspozycji wróci: Edu, Vincente i Aimar.
Mam nadzieję że tej formy nie stracimy do końca sezonu, a następny sezon rozpoczniemy bez eliminacji w LM
25. kaczi-ta17.04.2006; 11:11
hurra jest 2 miejsce :) oby tak dalej pięknie :D amunt Che :valencia:
26. visca17.04.2006; 11:15
spokojnie panowie. Poczekajmy jak zagracie z Bilbao. Takiego wyniku z Espanyolem można było się spodziewać. Po pierwsze oni grają w kratkę (taki Lech Poznań:-) ) a po drugie chyba jeszcze nie wytrzeźwieli po zdobyciu Copa del Rey.
27. dr.K17.04.2006; 11:47