sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Przedsezonowe transfery Valenci są na pewno ogromnym wzmocnieniem dla klubu. W tym roku przecież przybyli tak znakomici zawodnicy jak Del Horno, Morientes, Tavano czy wreszcie Joaquin. Z wypożyczenia do klubu powrócili młodzi, niezwykle utalentowani Silva i Gavilan. Jednak także bardzo poważnym wzmocnieniem klubu jest powrót do gry jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie- Vicente Rodrigueza. Ulubieniec kibiców, który już całkowicie wyleczył się z kontuzji, stanął dziś przed fotoreporterami i dziennikarzami na konferencji prasowej, aby odpowiadać na ich pytania.


Przygotowania w pretemporada

Widzę, że wszystko jest już w porządku, jestem w dobrej dyspozycji. Wprawdzie w ostatnim sezonie sześć miesięcy spędziłem lecząc kontuzję, jednak przygotowania przedsezonowe odbyłem już w pełni zdrów. Teraz chętnie trenuję, z wielkim zapałem do gry, ambicją i nadziejami na przyszłość.

Przezwyciężyć wszelkie kontuzje

W kostce mam jeszcze minimalne strefy ze stanem zapalnym, ale w rzeczywistości niczemu to nie przeszkadza i nie stanowi podstaw do niepokoju, więc trenuję normalnie."

Złapać maksymalną formę

Myśle że dzięki grze w ważnych meczach szybko złapie odpowiednią dyspozycję. Myśle że niebawem wrócę do takiej formy, jaką prezentowałem w swych najlepszych meczach.

Dać z siebie wszystko

Jest to ogromne wyzwanie, aby dać z siebie wszystko, szczególnie w kluczowych meczach, ale także i w tych teoretycznie mniej istotnych. Każdy piłkarz jest bardzo ważny na boisku, także jeżeli wszyscy będą grać na wysokim poziomie, a szczęście będzie nam sprzyjać, możemy liczyć na udane występy.

Atletico Madryt- najbliższy rywal

Wiemy że Atletico także się bardzo wzmocniło, i że mecz z nimi, na ich stadionie będzie ciężki. Ich nowy trener to świetny szkoleniowiec, nowi piłkarze to wielkie wzmocnienia- stworzyło to naprawde bardzo silny, konkurencyjny zespół. Chociaż znalezienie drogi do zwycięstwa w sobotę łatwe nie będzie, to jednak zamierzamy zgarnąć komplet punktów.

Skrzydła, jedne z najlepszych w Hiszpanii

Nie tylko skrzydła w naszym zespole doskonale się prezentują- w zespole gra wielu wspaniałych piłkarzy także w ataku, środku pola, jak i defensywie. Cały skład jest silny, a kadra dodatkowo bardzo szeroka.

Gra przeciwko Miscie?

Mista jest wspaniałym piłkarzem, udowodnił to wielokrotnie w naszym zespole. Na pewno zasługuje na grę w pierwszej jedenastce.

Regueiro i reszta "konkurencji" na lewym skrzydle

Ciesze się że jest duża rywalizacja o miejsce w składzie. To bardzo motywuje każdego zawodnika. Jeśli nie byłoby znakimotych zastępców, piłkarze mający pewne miejsce w składzie mogliby grać z mniejszym zaangażowaniem. W Valenci jest duża rywalizacja na każdej pozycji.

Własne oczekiwania i nadzieje kibiców aby zobaczyć jak najlepszego Vicente

Oczywiście chciałbym grać na wysokim poziomie dla zespołu. Ciągle jednak nie dysponuje pełną szybkością, każdy zawsze stara się lepiej jeszcze przygotować do gry. Nie da się tego zrobić w dwa dni, skoczyć do 100% pełnej formy. Od tego są przygotowania przedsezonowe. Myśle też że szybkość, której mi trochę jednak ciągle brakuje, wróci niebawem.

Marzenia kibiców

Cieszę się, że kibice wierzą w nasz zespół, są pełni nadzieji i optymizmu. Teraz musimy udowodnić że się nie mylą.

Bez żadnej obawy

Teraz nie mam już żadnych problemów zdrowotnych, gdyż kontuzja jest 100% wyleczona. Nie ma obawy o moje zdrowie.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Joaquin06.09.2006; 17:04
Vicente w tym sezonie da z siebie wszystko :D
2. akajusz06.09.2006; 19:24
a ja chciałbym zobaczyc wreszcie jak funkcjonują te "najlepsze skrzydła w hiszpani".