sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nie ma jeszcze porozumienia z Del Horno

Tapczan, 22.07.2006; 10:12
Choć Chelsea Londyn wydała już oficjalna zgodę na transfer Del Horno do Valencii, nie oznacza to wcale, ze baskijki obrońca zawita ostatecznie na Estadio Mestalla. W dalszym ciągu piłkarz nie osiągnął bowiem porozumienia z klubem w spawie indywidualnego kontraktu, a negocjacje w tej sprawie potrwać mogą jeszcze kilka dni.

Problemem są prawa do wizerunku defensora, które Valencia chce sobie przywłaszczyć, a na co nie zgadza się brat Del Horno, który jest zarazem jego przedstawicielem. Działacze Che chcą, by całkowity zysk ze sprzedaży klubowych koszulek i gadżetów związanych z baskijskim obrońcą wpływał na kontu lewantyńskiego klubu, Asier natomiast domaga się minimum połowy pieniędzy z tych wpływów. Jest to jedyna przeszkoda, stojącą na drodze do całkowitego porozumienia pomiędzy klubem a Baskiem, inne aspekty umowy zostały już bowiem uzgodnione.

Za lewego defensora Valencia zapłaci Mistrzowi Anglii 7 mln Euro. Kontrakt piłkarza podpisany zostanie na 5 lat, a jego zarobki wyniosą 1,5 mln Euro za sezon. ”Blanquinegros” liczą, , że prezentacja nowego nabytku będzie mogła odbyć się już w poniedziałek, we wtorek natomiast Del Horno włączony zostanie do kadry zespołu.

Kategoria: | lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Vicente22.07.2006; 11:59
He,he teraz już chodzi tylko o kase. Ale Del Horno już ciut, ciut w Valencii. Fajnie bo to duże wzmocnienie. Oto mój propowany skład:
canizares
miguel-ayala-albiol-del horno (jeśli przejdzie)
?-edu-albelda-vicente
villa-moro
Czasami wchodzcie na vicente.glt.pl :valencia:
2. ser2322.07.2006; 12:07
jesli to prawda, to fajnie, ale bez zbytniej podniety jak dla mnie, bo znow kupujemy zawodnika nie niezbednego... :/

i jesli on ma do nas przejsc, to odrazu powinnismy sprzedac morettiego za 4,5 baniek, i dac szanse jakiemus mlodzianowi


AMUNT :valencia: !!!