sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Wróciłem do treningów, podobnie jak i reszta drużyny z ogromnym zapałem do trenowania. Chcemy solidnie przepracować przerwę pomiędzy sezonami, aby w nadchodzącym roku osiągnąć same sukcesy" powiedział zawodnik Valencii Emiliano Moretti.

Emiliano Moretti dojechał dziś do reszty drużyny przebywającej od niedzieli na zgrupowaniu w Holandii. Zawodnik przybył tam dzień później, ponieważ dostał dzień wolnego z okazji występu reprezentacji Włoch w finale Mistrzostw Świata. "Jestem bardzo zadowolony z tytułu dla Italii. Ale to już przeszłość. Teraz razem z drużyną koncentrujemy się na jak najlepszym przygotowaniu do następnego sezonu. Chcemy odnosić sukcesy i w Primera Division, i w Lidze Mistrzów"- powiedział zawodnik.

"Nawet jeśli nie będę miał rywala do gry na lewej obronie, to i tak będę trenował najlepiej jak potrafię. Wiadomo, że rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie przynosi same korzyści, ale proszę się nie obawiać- jestem profesjonalistą i nawet jeśli nie będę miał kontrkandydata do gry w pierwszym składzie, to i tak będę się starał tak samo, jakby takowy był" - powiedział włoski obrońca na temat braku innego lewego obrońcy.

"Ostatni sezon był dla mnie udany, ponieważ grałem dużo i szło mi całkiem nieźle. Zawsze można jednak coś poprawić. I dlatego mam zamiar podczas obozu przygotowawczego pracować z całych sił i grać w przyszłym sezonie jeszcze lepiej." powiedział Moretti na zakończenie konferencji prasowej.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. jarmol10.07.2006; 19:05
o jak dobrze najprawdobodobniej moretti zostaje w :valencia: