sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Konflikt na linii Valencia-Gustavo Mascardi zaostrza się coraz bardziej. Oficjalne przeprosiny ze strony agenta, za niefortunną wypowiedź, zarzucającą prezydentowi "Blanquinegros"- Juanowi Solerowi korupcję, to za mało dla lewantyńskiego klubu, który prócz tego, domaga się od niego także odszkodowania w wysokości 100 tys. Euro.

Sprawa jest już w sądzie. W przypadku, gdyby werdykt sędziowski przyznał racje Valencii, klub nie ma jednak zamiaru wykorzystać pieniędzy z odszkodowania, jakie zmuszony będzie wypłacić Mascardi, lecz chce przekazać je UNICEFowi, na cele dobroczynne.

”Wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Widocznie źle mnie zrozumiano, lub nie potrafię wyrazić tego, co mam na myśli. Prowizje otrzymuje się wykonaną pracą. Soler buduje stadion i wiem, że otrzymuje za to swoja działką, a ja negocjuje za piłkarzy i tez mam swoją. Jeśli prezydent Valencii zrezygnuje ze swojej prowizji, ja tez mogę się zrzec swojej” – starał się tłumaczyć ze swojej wypowiedzi Mascardi.

Pomimo zaistniałej sytuacji przedstawiciel Aimara i Ayali nadal chce kontynuować negocjacje w sprawie przedłużenia umowy argentyńskiego defensora i liczy, że wkrótce uda mu się dojść do porozumienia z włodarzami Che: ”Mam nadzieję, że Valencia zmieni swoje stanowisko. Będziemy dalej prowadzić rozmowy, gdyż klub zaoferował mojemu klientowi kontrakt nie na takich zasadach, na jakie się umawialiśmy. Fabian zasługuje na specjalne traktowanie, gdyż swego czasu zrezygnował z transferu do Realu Madryt oraz Barcelony, by zostać na Estadio Mestalla” – zakończył agent.

Kategoria: | lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. tapczan29.06.2006; 13:05
BTW: Ten Mascardi nie przypomina Wam kogoś z wyglądu? Toż to drugi Subi. Moze działa przykrywką i mści się na Solerze;)
2. pedro29.06.2006; 13:20
No to mamy Ayalę z głowy.
Prawda leży zwykle pośrodku. Ten Maszkara-di ma trochę racji, choć bez przesady. Myślę, że dał upust swojej niechęci do Solera i chęci zarobienia dużej kasy i stąd ta arogancja. Ma na oku coś lepszego dla siebie i przy okazji dla swoich podopiecznych.

P.S.
Nie widzę żadnych reakcji na moją propozycję z innego newsa w sprawie wyjściowej 11 na przyszły sezon. Moim zdaniem jest to genialne rozwiązanie.
3. Assist Magik29.06.2006; 15:47
"BTW: Ten Mascardi nie przypomina Wam kogoś z wyglądu? Toż to drugi Subi. Moze działa przykrywką i mści się na Solerze;)" Tap

A może to jakiś krewny Subiego :p Trzeba to oblukać :P
4. Maju30.06.2006; 11:54
Co prawda to praswda mimo zainteresowania Realu i Barcy to wlasnie do nas doszedl i za to miedzy innymi go cenie!! nie sprzedal sie .... AMunt Ayala :valencia: