sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Navarro zostaje... Co to oznacza?

Tapczan, 29.06.2006; 12:53
Choć Flores po zakończeniu sezonu powiedział, że nie widzi miejsca dla Davida Navarro, to jednak zaskakująco zmienił zdanie. Rozmowy trenera Nietoperzy oraz Carboniego przyniosły niezwykłą wiadomość w postaci, że defensor jest potrzebny klubowi.

Ta informacja natychmiast wywołała spekulacje na temat ostatnich wydarzeń w klubie. Wiadomo o problemach z przedłużeniem kontraktu Roberto Ayali oraz konflikcie Solera z agentem Argentyńczyka, Mascardim. Czyżby klub obawiał się odejścia doświadczonego zawodnika?

„Carboni zapowiedział mi, że znajdzie się miejsce dla mnie w Valencii. Teraz usłyszałem to od trenera. Jestem zadowolony, że mogę tu nadal grać. Jednak wiem, że będę tylko rezerwowym. Na pewno decyzja w mojej sprawie nie ma nic wspólnego z pogłoskami o odejściu Ayali. Jest to świetny piłkarz i jestem pewien, że zostanie” – zdementował pogłoski Hiszpan

Ale jak jest naprawdę, tego dowiemy się kiedy to Roberto podpisze kontrakt albo i też nie. Wtedy wszystko wyjdzie na jaw. Czy Navarro przekonał trenera do swych umiejętności czy miał tylko zapełnić lukę po stracie Ayali? Tego dowiemy się po decyzji argentyńskiego obrońcy, który obecnie przebywa na mundialu ze swoją reprezentacją.

Kategoria: | www.lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.