sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Atletico nie odda Perni i Gabiego

Tapczan, 29.05.2006; 16:47
Wraz z przybyciem do Atletico Madryt byłego pracownika Valencii - Jesusa Garcii Pitarcha, madrycki klub zerwał negocjacje dotyczące transferu Mariano Pernii i Gabiego na Estadio Mestalla. Nowy dyrektor sportowy "Rojiblancos" traktuje tą sprawę jako zemstę, za zwolnienie go ze stanowiska w lewantyńskim klubie i bardzo wątpliwe jest, że zgodzi się oddać obu piłkarzy Nietoperzom.

Pitarch został zdymisjonowany z posady sekretarza technicznego Valencii w czerwcu 2004 roku, niedługo przed tym jak klub opuścił Rafael Benitez, z którym zresztą współpracą nie układała mu się najlepiej. Hiszpan nigdy nie ukrywał z tego powody urazy do ”Blanquinegros”, dlatego sparaliżowanie transferu dwóch piłkarzy, o których poprosił Quique Flores, to dla niego osobista ”vendetta”, za to jak go potraktowano.

Z drugiej strony, zakontraktowanie przez Atletico Pitarcha znacznie zmniejszyło też szanse stołecznego klubu na pozyskanie Pablo Aimara. Stosunki między Valencią a dyrektorem sportowym Rojiblancos są bardzo złe, wątpliwe jest więc, że negocjacje w sprawie przenosin Argentyńczyka do Madrytu przebiegać będą w zgodzie. Tym samym, możliwość transferu "El Payaso” na Vicente Calderon, choć już wcześniej uważana była za mało prawdopodobną, dziś jest już prawie niemożliwa.

Kategoria: | Radio Esport skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Uleslaw29.05.2006; 17:49
Bardzo Uczciwy/Utalentowany Człowiek z tego gościa. W skrócie, biorąc pierwsze litery oczywiście :>
Ale dobrze że Pablo nie pójdzie, choć i tak w to nigdy nie wierzyłem.
2. Marcin29.05.2006; 17:50
I bardzo dobrze, ale są jeszcze inni chętni, trzeba uwarzać :valencia:
3. ser2329.05.2006; 19:04
trzeba bylo szybciej barac sie za pernie a nie czekac nie wiadomo na co...

z takimi dzialaczami ni chuja nic nie osiagniemy...

AMUNT :valencia: !!!